Golf V GTI

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Zamčeno
kubikkula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.11.2009 15:50

Golf V GTI

Příspěvek od kubikkula »

zdravím, předem se omlouvám jestli je můj příspěvek mimo mísu nebo se už po sté opakuje, ale já zde nic podobného nenašel :-)
v nejbližších týdnech/měsících si chystám splnit sen a koupit si pětkové GTI (ojeté), přečetl jsem hafo recenzí a článků, ale stejně bych se ještě rád zeptal vás, případných uživatelů... jelikož to není zrovna levná investice, rád bych slyšel co nejvíce názorů/informací proč si GTI koupit, popřípadě proč si GTI nekupovat

pokud by se někdo ozval, byl bych moc vděčný

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI

Příspěvek od Dejvidos »

urcite koupit :-) je to zavislost :-)

mel jsem petku s 1.4kou a u ni mne dostalo jak sedi a vse s tim autem, takze potom byla jasna volba s necim silnejsim -> GTI -> jedna velka nadhera -> uz mam 53tis a nikdy zadnej problem, pouze ta spotreba ;-)
ale neni to taky strasny, pohybuju se stale kolem 9.3

takze pokud mas vyhrazeny finance do toho investovat a jeste neco na krmeni ;-), spatna volba to neni ............

kubikkula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 05.11.2009 15:50

Re: Golf V GTI

Příspěvek od kubikkula »

Dejvidos píše:urcite koupit :-) je to zavislost :-)

mel jsem petku s 1.4kou a u ni mne dostalo jak sedi a vse s tim autem, takze potom byla jasna volba s necim silnejsim -> GTI -> jedna velka nadhera -> uz mam 53tis a nikdy zadnej problem, pouze ta spotreba ;-)
ale neni to taky strasny, pohybuju se stale kolem 9.3

takze pokud mas vyhrazeny finance do toho investovat a jeste neco na krmeni ;-), spatna volba to neni ............
to si taky myslím :-)
mám v palci jedno gti s najetými 60tis km, tak bych právě potřeboval vědět, jaké investice mě budou čekat krom výměny oleje, protože logicky čekám, že začnou odcházet některé části

Uživatelský avatar
mydlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI

Příspěvek od mydlo »

GTI je droga. raz si zajazdis a uz nikdy nebudes chciet prestat!!!
TVORBA WWW STRANOK
PC servis
DIAGNOSTIKA AUDI-VW-ŠKODA-SEAT od r.v95-2010
blizsie info TU

Zamčeno

Zpět na „Motory - benzin“