2.0 TFSI - co je to za hadicku?

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

2.0 TFSI - co je to za hadicku?

Příspěvek od swenak »

Zdarek vsem. V sobotu mi motor zahlasil, ze neni OK a zacal se klepat, v nedeli jsem ho napojil na VAG a udajne problem se zapalovanim na valci 2, takze civka, nebo svicka. Co mne ale zarazilo, kdyz jsem sundal kryt motoru, ze byla vytazena hadicka viz obrazek. Nevim, jestli ji zapomeli nedavno v servisu zasunout, nebo to udelali blbe, cz bych se nedivil, protoze zpusob uchyceni je docela nespolehlivej, ale zajima mne, jestli by to mohlo mit neco spolecne s chybou toho zapalovani. Napadlo mne to proto, ze privod smeruje prave do mist s civkou/svickou 2.

Diky.
Přílohy
pic.png
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Fazeey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TFSI - co je to za hadicku?

Příspěvek od Fazeey »

swenak píše:Zdarek vsem. V sobotu mi motor zahlasil, ze neni OK a zacal se klepat, v nedeli jsem ho napojil na VAG a udajne problem se zapalovanim na valci 2, takze civka, nebo svicka. Co mne ale zarazilo, kdyz jsem sundal kryt motoru, ze byla vytazena hadicka viz obrazek. Nevim, jestli ji zapomeli nedavno v servisu zasunout, nebo to udelali blbe, cz bych se nedivil, protoze zpusob uchyceni je docela nespolehlivej, ale zajima mne, jestli by to mohlo mit neco spolecne s chybou toho zapalovani. Napadlo mne to proto, ze privod smeruje prave do mist s civkou/svickou 2.

Diky.
odvětrávání víka řek bych
635d

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - co je to za hadicku?

Příspěvek od swenak »

diky za info...snad to tam ted drzi, ale to uchyceni je fakt napikacu, to vymyslel blbec...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Fazeey
Řidič
Řidič
Příspěvky: 154
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 TFSI - co je to za hadicku?

Příspěvek od Fazeey »

nj.. mě se zas urval jeden vývod na tom ventilu do kterýho ta hadička vede.. už to nehlásí nic? mě totiž taky párkát zahlásilo že mam problem se zapalovanim na 2hym valci
635d

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: 2.0 TFSI - co je to za hadicku?

Příspěvek od swenak »

u me byl problem s civkou, po vymene je vse OK...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“