1,4 tsi 90 kw divny zvuk po nastartovani

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
moki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.11.2009 21:31

1,4 tsi 90 kw divny zvuk po nastartovani

Příspěvek od moki »

pani neviete mi poradit konci mi zaruka a po nastartovani ked je rano chladno tak na par sekund v motori nieco zarapci potom to zmizne. v servise to tiez nevedia identifikovat tvrdil mi ze je tam nejaky maly kompresorik koli emisiam a ze ten vydava taky zvuk ze je to normalne... klasika vyhovorky. niekde som cital ze to moze by neskora reakcia napinaca retaze co vy na to???? nerad by som to za pol roka riesil za svoje prachy

Uživatelský avatar
lubobo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 191
Registrován: 05.01.2009 21:30
Bydliště: Slovensko

Re: divny zvuk po nastartovani 1,4 tsi 90 kw

Příspěvek od lubobo »

Pravdepodobne hydraulický napinák reťaze , Robia to aj motory FSI . :!:

moki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 21.11.2009 21:31

Re: divny zvuk po nastartovani 1,4 tsi 90 kw

Příspěvek od moki »

dik uz len maly detail..v servise sa to neprejavilo ako ich presvedcit aby to opravili

M666
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.06.2012 22:28

Re: divny zvuk po nastartovani 1,4 tsi 90 kw

Příspěvek od M666 »

moki píše:pani neviete mi poradit konci mi zaruka a po nastartovani ked je rano chladno tak na par sekund v motori nieco zarapci potom to zmizne. v servise to tiez nevedia identifikovat tvrdil mi ze je tam nejaky maly kompresorik koli emisiam a ze ten vydava taky zvuk ze je to normalne... klasika vyhovorky. niekde som cital ze to moze by neskora reakcia napinaca retaze co vy na to???? nerad by som to za pol roka riesil za svoje prachy


měl jsem ten samý problém ale až při 55 tis.km, jsou to opravdu rozvody,respektive napínák řetězu

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“