blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

muchada_ml
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 24.08.2011 10:17

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od muchada_ml »

ano psal ale zprava zmizela a ani mi neodepsal...:(

Uživatelský avatar
mydlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od mydlo »

bol som v zahranici cez vikend, uz som odpisal :wink:
TVORBA WWW STRANOK
PC servis
DIAGNOSTIKA AUDI-VW-ŠKODA-SEAT od r.v95-2010
blizsie info TU

Uživatelský avatar
Mustafa
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 05.01.2010 11:57
Kontaktovat uživatele:

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od Mustafa »

Ahoj. Mam na skladě jak tu tss tss podložku, která nedělá nic jinýho než tss tss, tak i komplet vakuově ovládanej blow off ventil Forge Motorsport. Pokud chceš, neni problém.

http://www.hothatchshop.cz/vw/golf-v-05 ... ff-ventily" onclick="window.open(this.href);return false;
AUTOWERKS
Výhradní distributor: APR, Volkswagen Racing, Solo Werks, CTS Turbo...
Přímý distributor: Forge Motorsport, BCS Automotive, Wavetrac, SuperPro, LOBA Motorsport, 3SDM, TAROX, Wagner Tuning, THS Performance, GFB...

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od swenak »

Kluci, mám dotaz. U AXX si nevybavuju, kam šel vzduch po otevření ventilu, u BYD jde z trubky, co vede od vstupu do škrtící klapky, zpátky do sání. Četl jsem, že pokud se vzduch nevrátí a pustím ho ven do atmosféry, není to ok, protože ECU s ním počítá. Zkoušel jsem jezdit s BOV adaptérem i bez a nepoznal jsem rozdíl.

Dále, BOV mám jen jako ochranu turba, zvuk mi i vadí, tak řeším, jestli návrat vzduchu do sání mám nechat bez BOV, nebo zaslepit sání a vzduch pouštět přes BOV komplet ven.


Poslední otázka je k té trubce, co vede od ústí škrtící klapky kolem motoru po levé straně až pod čelní sklo, z ní je právě přes ventil vzduch vracen do sání. Na konci trubky pod sklem je zakončení a nikam nevede. Někde jsem našel, že to je rezonátor a že vlastně trubku jde dát pryč a ventil namontovat přímo před klapku. Je to tak a jaký to má smysl? Dle všeho, jak se změní objem soustavy (zmenší), tak dosáhnu rychleji požadovaného tlaku?

Díky.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od swenak »

Tak jsem dělal včera pokus, zaslepil jsem výstup z té trubky k rezonátoru a vstup do sání a žádný rozdíl, možná snad dokonce pozitivum, při řazení v plné zátěži jsem zatím necítíl cuknutí, což by mohlo dělat právě to, že ten přebytečný vzduch šel do sání a zvednul tam tlak.

Následně jsem dal pryč neoriginální sání a dal originální, tak uvidíme, jak se to bude chovat a jestli bude dostatek vzduchu i na plný výkon.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od PetrSs »

Obnovím trochu tohle téma.Půjde mi na GTI AXX tenhle mezikus a bude funguvat když bude předpokládaný výkon 280ps?Ještě jestli by někdo neměl fotku kam se to dává,protože v benzínu jsem trochu začátečník tak abych nekoupil nějakou blbost.díky moc


http://www.highperformanceparts.cz/blow ... loop.25474" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
mydlo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od mydlo »

Ahoj,
ano pojde ti to, tiez mam tento isty od FORGE pri vykone 272ps. foto nemam, nemontoval som to ja...
TVORBA WWW STRANOK
PC servis
DIAGNOSTIKA AUDI-VW-ŠKODA-SEAT od r.v95-2010
blizsie info TU

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

blow off golf gti 2.0tfsi r.v.06

Příspěvek od swenak »

mam ho na prodej, viz podpis, jako nový...u AXX se dává zespod motoru, resp. za motorem dolu, k turbu...musíš pod auto, práce na 10min...
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“