GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Hold
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.09.2012 12:12

GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od Hold »

Zdravím,
zvažuji koupi Golfa V GTI 2,0 tfsi, r.v. 2006, najeto 109tkm. Auto je moc pěkné po viz. stránce, pěkně jede.
Motor je vyčištěný, ale zaráží mě tam jeden díl (sáni?), viz. foto, který je naprasklý a jsou v něm šroubky. Ve středu s ním pojedu ještě za známým automechanikem.
Co by jste si o tom mysleli vy? Díky všem za radu.

Obrázek

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od tomasgti »

Někdo tam nechal šroubovák a zavřel kapotu :) jinak přesně tento kus plastu jde sundat, některé modely mají v něm malý otvor, nepídil jsem se proč to tak je, ale pokud tam není nějaký sportovní vzduchový filtr K a N atd. Tak bych neměl obavu, tahle drbka nemá na nic vliv je to ještě před filtrem a ten originální airbox je řešený tak, že to stejně nasává vzduch ze všech možných stran. Proto jsem to vyřešil takto: http://www.ebay.de/itm/Audi-VW-Seat-Sko ... 500wt_1156" onclick="window.open(this.href);return false; je to kus za kus a je to řešeno tak, že to nasává čistý chladný vzduch, žádné zázraky na výkonu se čekat nedají, ale když už nic tak to vypadá dobře esteticky :) zpět k tématu neměl bych strach z koupi, ještě bych si přizval mechanika s diagnostikou a pokud to bude bez chyby, bral bych to! :) jinak kdybys chtěl originální airbox tak to nebude zas tak velká investice, jeden se mi tady válí, ale ten si nejspíš nechám až budu auto prodávat :)
Pirelli edition

Hold
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.09.2012 12:12

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od Hold »

Díky moc za odpověď :) Ten karbon vypadá dost dobře, budu o něm uvažovat. Být tebou, tak si ten origo opravdu necham, protože jako kupce by mě to asi odradilo, i když je to stylové:)
No uvidíme co poví mechanik, diagnostika snad taky bude a budu se moci počítat mezi vaše řady :)

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od tomasgti »

Okey hodně štestí a hoď jsem na club pak nějaké fotky ;)
Pirelli edition

Hold
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 17.09.2012 12:12

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od Hold »

Tak autíčko nevyšlo, zjistili jsme, že celý bok byl bouraný, navíc docela špatně spraveno. Jinak ten airbox byl kompletně rozpadlý, po trošku tvrdší jízdě tam ani nedržel :)
No co jsem mohl čekat od AutoEsa.. http://www.autoesa.cz/volkswagen/golf/h ... 77616.html
Ale nevzdávám to, už mám vyhlídlého dalšího červeného krasavce :)

Uživatelský avatar
snb-rider
Pilot
Pilot
Příspěvky: 846
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ouagadougou - Burkina Faso

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od snb-rider »

Měl bych tu jedno černé :-) se supr výbavou.. xenony, šíbr, sunpaket, navigace, multifunkční volant atd. atd.
Vorsprung durch Technik - Audi S3

Uživatelský avatar
René z tuzexu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.08.2012 18:41

Re: GTI - zvažuji koupi, prosím o radu

Příspěvek od René z tuzexu »

Taky schnánim pěkný GTi

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“