1.4 FSi Chip Tuning

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
kili067
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 12.05.2012 22:28
Bydliště: Děčín

1.4 FSi Chip Tuning

Příspěvek od kili067 »

Ahoj mám Golfíka V,ale se slabším motorem 1.4 FSI 66 kw, ale ted jsem se někde dočetl že by mělo jít FSI chipnout. Je to pravda, a pomůže mi to u 1.4. A máte s tím někdo nějaké zkušenosti?
Předem dík za odpovědi a info.
:wink:

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: 1.4 FSi Chip Tuning

Příspěvek od tomasgti »

vše co má ŘJ jde čipnout ;) ale u auta bez turba je nárůst výkonu dost malý ne-li vůbec žádný, spíš subjektivní :) ale třeba ne...u 1.4tky bych spiše bral kvalitní 98 okt. benzín a koupil kvalitní olej než investoval do úpravy řj. Ale kdybysi dal sportovní sání, sportovní výfuk + ta uprava řj + kvalitni palivo, olej, svičky...tak by to mohlo jít znát i na tom výkonu :)
Pirelli edition

Uživatelský avatar
kili067
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 12.05.2012 22:28
Bydliště: Děčín

Re: 1.4 FSi Chip Tuning

Příspěvek od kili067 »

O tom kvalitnějším benzínu mi ani nemluv.. rozsvítil se mi uník emisí.. chyba senzoru NOx, jestli o tom něco víš.. tak mi říkali že lambda v pr.. ale to jsem se tady dočetl že je blbost. tak jsem si tu chybu nechal smazat a dávál tam 100 oktan Maxxmotion asi pul roku a nic ... zase se to rozsvítilo a moc to poznat na výkonu nebylo.. Jinak olej a tak budu měnit v červnu..
A moc díkes za odpověd, koukal jsem že za to chtěl asi 4000,- a výsledem nic moc. Tak na to prdím, hold na to budu šlapat a víc tankovat :lol:

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: 1.4 FSi Chip Tuning

Příspěvek od tomasgti »

s tím benzínem je to u nás dost ošemetné, ani u renomovaných prodejců si nemůžeš být jist kvalitou :(
Pirelli edition

Uživatelský avatar
martinS_VW_Bora
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 288
Registrován: 01.05.2009 19:42

Re: 1.4 FSi Chip Tuning

Příspěvek od martinS_VW_Bora »

naprosto zbytecne.. vymen motor ze 1.6 fsi kdyz uz musis mit vice KW

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“