1,4 59kw- špatný tah motoru

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
jonky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 26.04.2009 21:19
Bydliště: Brno

1,4 59kw- špatný tah motoru

Příspěvek od jonky »

Koupil jsem v dubnu pětku golfa 1,4 59 kw roku výroby 2008, po koupi jezdilo super ale ted poslední dobou auto občas špatně táhne a jde pomalu do otáček a je tak celkově nějaký slabý. Tankuju do něj natural 95 a někde jsem četl, že by se tam měl lít raději 98, tak myslíte že by to mohlo být tím? Taky mě napadla špatná kvalita benzínu ale to jsem tak nějak vyloučil, protože to tak dělalo ikdyž jsem předtím natankoval jinde. Ještě chci zítra koupit čistič palivové soustavy a zkusit to nalit do nádrže, nebo myslíte že je to zbytečnost? Co by ještě mohlo být příčinou toho španého tahu? Na co se zaměřit? Nebo mám zajet rovnou do servisu at to hodí na počítač? Předem moc díky

Uživatelský avatar
Maher
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 05.06.2012 10:01
Bydliště: Sereď, SK

Re: 1,4 59kw- špatný tah motoru

Příspěvek od Maher »

skús skontrolovať škrtiacu klapku a filtre palivový vzduchový nahodiť na diagnostiku. také niečo ako liať do nádrže nejaký čistiť si nechať fakt ako poslednú možnosť keď už nič iné nevie vyriešiť problém lebo je to pekné svinstvo a okrem špiny to môže rozožraž aj niečo iné naviac už do benzínu priamo predajca pridáva aditýva ktoré majú aj čistiace vlastnosti pokial samozrejme netankuješ na nejakej noname benzinke na polnohospodarskom druzstve :D
Black Golf V 1.4 16V 55kW, Black Golf VII Variant 1.6 TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“