GTI 30 edition ABT měření výkonu

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od motorpower »

elektrik píše:motorpower: že by nějaký zkušenosti s touto světoznámou firmou?:) Tak i tak se domluvíme i spolu. Jedu do M+H hlavně proto abych viděl jestli nastane nějaký rozdíl po výměně výfuku a váhy:) Jestli to měřili s malou zátěží tak to udělají znovu stejně. Rozumim tomu tak, že jakmile otáčky motoru jdou nahoru moc rychle tak nestačí turbo vytvořit potřebný tlak k dosažení požadovaného kroutícího momentu. Z toho plyne špička kroutícího momentu ve vyžších otáčkách. Taky mě zarazilo, že se neměřilo na pětku ale na čtyřku. Mám manuální převodovku.
Co se týká M+H tak když tak SZ. Už jsem slyšel nějaké věci od pár lidí,ale nechci to tady moc prezentovat veřejně, abych nepoškodil jméno této firmy. Nakoupil jsem tam pár audio komponentů a byl jsem spokojený jak s ochotou, cenou i kvalitou.
Jak dlouho dopředu je potřeba se objednat k vám na měření případně odhalení závad?
Myslím si, že ani žádné závady nejsou, jen trochu nadsázka od ABT, a špatné měření. Možná i úmyslné.
Jméno si firma max poškozuje sama, už tím co má za plky napsáno na stránkách.
Holt internet shop. Jinak já sám jsem od nich také něco bral a vše přišlo v pořádku.
Ale jedna věc je shop, druhá úpravy a třetí měření. Oni trochu trpí syndromem víme všechno, budeme obchodovat všechno. A takto to nefunguje.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

Trochu jsem se v tom vrtal a narazil pri tom na zajimavou vec. K cemu je ta trubka co vede do kabiny? Mam ji zaslepenou vickem krom toho PCV ventil je uz taky odstraneny.
EDITION 30 ABT

Uživatelský avatar
yessmen
Profík
Profík
Příspěvky: 1192
Registrován: 28.08.2011 22:43
Bydliště: Jablonec n/N

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od yessmen »

Noise pipe... jen na dělání zvuku od sání do kabiny.
MY14 MK7 R
DeepBlue MK5 08.:R32 *SOLD*

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od swenak »

Nevede do kabiny, jenom pod torpédo, na konci bývá vzduchový generátor vzduchu. Zaslepením lehce zvedneš tlak, resp. rychleji dosáhneš požadavku, protože neuniká vzduch. Pokud je ale sw blbě udělaný a jsi už teď na limitu skutečného vs požadovaného tlaku, může to naopak uškodit.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

Dekuju za rychlou odpoved:) zkusim to zitra vyndat:)
EDITION 30 ABT

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od tomasgti »

vzdyt pises, ze to mas zaslepene uz :) posli fotku motor.prostoru a vubec, celeho auta par fotek :) nebo zaloz thread...

jinak odstranenim noise pipe (pokud jiz tak nemas) ztratis ten krasnej zvuk motoru :) zamerne nepisu falesny zvuk, protoze to je jen zesileny real zvuk motoru... napr. G MKVI GTI to ma reseno nejak elektronicky a MKVII snad uz jen do repraku :) vyhodou je samozrejme, ze nemusi byt zadna blba hlucna trubka, ktera bere par deci vzduchu... chystam se to odstranit taky
Pirelli edition

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od swenak »

Je falešný, co jiného:) Bez toho zní jako šicí stroj. MKVII má rezonátor na motorové stěně a je to tragedie.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

tomasgti
Pilot
Pilot
Příspěvky: 704
Registrován: 17.10.2010 22:28

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od tomasgti »

No prave asi to tam necham :D
Pirelli edition

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od swenak »

Ti prodám svůj rezonátor, budeš to mít stereo:)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

Já chci taky stereo :D Ne ale vážně :) jak jsem dal pryč ten výfuk remus tak ten zvuk není nic moc:) Sice je to krásně tichoučký, ale taky to není moc sportovní.Dnes dam novej vzducháč a odendám to krásné víčko co zvuku brání:) Jen doufam že pod torpédem najdu i ten zvukový generátor a ne jen díru:)

2.) zkontrolováno. membrána je v pořádku
EDITION 30 ABT

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

fotky auta budou brzy:)
Přílohy
náhražka za PCV ventil
náhražka za PCV ventil
zaslepení trubky ke generátoru zvuku
zaslepení trubky ke generátoru zvuku
membrána ventilu
membrána ventilu
EDITION 30 ABT

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

swenak píše:Tak si dej bacha, protože bez ohledu na peníze, které do toho dáš, to nikdy dokonalé nebude. Vlastní zkušenost;)
Bokužel se s tímto setkávám každý den a ne jen u aut ale i doma :D
EDITION 30 ABT

Uživatelský avatar
elektrik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 67
Registrován: 05.02.2016 01:02
Bydliště: Plzeň

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od elektrik »

motorpower: fakt myslíš, že je to změřený blbě? Je fakt, že TDI mi chipovali na 2x a stejně je to špatný. Výkon vrcholí při 2960 ot. a občas turbo přefoukne moc. Po prvbnim čipu hořela spojka tak jsem vyměnil za novou originál. Stála ta sranda nemalé peníze a nepomohlo to. Tak tam nahráli něco jinýho a to sice spojka udrží, ale zase to dělá jiný problémy. Pojedu tam s tim potřetí:)
EDITION 30 ABT

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od swenak »

Pokud nemáš pod torpédem další díl, tak zátku nech, jinak nedotlačíš nic:)Obrázek
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: GTI 30 edition ABT měření výkonu

Příspěvek od motorpower »

elektrik píše:motorpower: fakt myslíš, že je to změřený blbě? Je fakt, že TDI mi chipovali na 2x a stejně je to špatný. Výkon vrcholí při 2960 ot. a občas turbo přefoukne moc. Po prvbnim čipu hořela spojka tak jsem vyměnil za novou originál. Stála ta sranda nemalé peníze a nepomohlo to. Tak tam nahráli něco jinýho a to sice spojka udrží, ale zase to dělá jiný problémy. Pojedu tam s tim potřetí:)
Nevím co jsi měl za TDI, ale buď musí hned napoprvé jasně vyhodnotit, co je špatně, nebo to rovnou opravit.
A ne pokus omyl. Pokud je něco špatně, tak to stejně nevyřeší ani sw od pánaboha. Něco už jsem od nich viděl a stačilo. Nech tam radši orig, na ten to doufám jede OK.
Omlouvám se za OT, když tak napiš SZ, nebo zavolej.
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“