1.4 TSi 125kw - Zvuk

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
martinb1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.09.2017 19:39

1.4 TSi 125kw - Zvuk

Příspěvek od martinb1 »

Ahoj
Muzu se tu zeptat , tedkon jsem jsi poridil Vw Golf V 2007/2008 1.4Tsi 125KW a ma to krasny sportovni tichoucky zvuk a chtel bych udelat jsi trochu vetsi zvoucek :D
Akorat nevim jak presne , ze my nekdo tvrdi at koupim jen sportovni katalyzator a bude to rvat ale zase nekdo my tvrdi at koupim jen sportovni vyfuk :? ,
stale nevim jak mam udelat hezci a silnejsi zvuk , muzete my nekdo prosim Vas rici jak to udelat a poslat i odkaz kde koupim za pekny penize ty veci :)

Dekuji vam

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vw Golf V 1.4 Tsi - Zvuk

Příspěvek od PetrSs »

Záleží jaké na to chceš uvolnit finance.Pokud do toho chceš dát více peněz kup catback například Scorpion ten má super zvuk,ale počítej s cenovkou okolo 16 tisíc.Pokud do toho chceš dát jenom pár stovek kup rezonátor někde z tuning shopu.
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

martinb1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.09.2017 19:39

Re: Vw Golf V 1.4 Tsi - Zvuk

Příspěvek od martinb1 »

Dekuju ti :) !
Premyslel jsem ze bud koupim Ragazzon Zadní tlumič ten pry dela luxusni zvuk a stoji 11tisic , nebo asi koupim jenom rezonator , porad nevim jestli je lepsi koupit ladeny vyfuk nebo akorat ten rezunator :) ,
Chtel bych do toho dat max tech 11tisic no vice asi ne :) je to jen 1.4tsi ale jede krasne zatim jsem 100% spokojenej a mam z toho radost

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vw Golf V 1.4 Tsi - Zvuk

Příspěvek od PetrSs »

Ono do 11t seženeš catback,ale jestli má smysl do toho tolik investovat když to chceš čistě jen kvůli zvuku.Koupil bych uni rezonátor,vyříznul středový tlumič a dal ho místě něj a věř,že zvuk bude také dostačující.
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

martinb1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 25.09.2017 19:39

Re: Vw Golf V 1.4 Tsi - Zvuk

Příspěvek od martinb1 »

tedkon tu ctu ze je uplne k hovnu ten rezonator http://www.tuning-forum.org/viewtopic.php?f=33&t=31058" onclick="window.open(this.href);return false; tak se musim zeptat vice lidi asi co a jak
pac opravdu nevim do ceho jit spise abych nevyhodil z okna xx tisic

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Vw Golf V 1.4 Tsi - Zvuk

Příspěvek od PetrSs »

Řešíš zvuk,takže bych dal rezonátor uni a vejdeš se max do 2 tisíc i s převařením,takže nevím kde jsi vzal těch x tisíc to platí v případě catback výfuku,ale i ten je nabízen bez středového tlumiče nebo sním.Mám rezonátor místo středu na gti a super za těch pár korun,také mi šlo o zvuk a nechtěl sem dávat 15 tisíc za výfuk.
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“