1,4 TSI - Dojmy..

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Myslím že VW má tu cenovou politiku udělanou vychcaně, dají na 1.4TSI schválně takto přemrštěnou cenu, aby si ho nikdo nekoupil a nezkusil životnost motoru :D Je to spíš jen ukázka inovace a až vychytaj všechny mouchy, tak možná teprve potom to pustěj za lepší cenu.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Oakley píše:Myslím že VW má tu cenovou politiku udělanou vychcaně, dají na 1.4TSI schválně takto přemrštěnou cenu, aby si ho nikdo nekoupil a nezkusil životnost motoru :D Je to spíš jen ukázka inovace a až vychytaj všechny mouchy, tak možná teprve potom to pustěj za lepší cenu.
ty si na to kapnul :D

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

tak schválně, kdo z vás už viděl Golf GT TSI v provozu kromě předváděcích aut? Já teda an i jedno...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

ja myslim jedno GT, jedno GTi,dve R32 :roll:

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Tommy-cupra »

ty prachy co za to chtej bych nikdy nedal

Uživatelský avatar
diRk
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever MoraVWy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od diRk »

Martin IV. píše:tak schválně, kdo z vás už viděl Golf GT TSI v provozu kromě předváděcích aut? Já teda an i jedno...
Mas recht covece... A je pravda ze uz ani predvadecky jsem dlouho nevidel.. :wink:
Audi A4 - Flat Fives (W12 monoblocks) | Audi Cabrio - OZ Futura | VW Golf GTI 20 Jahre - BBS RS722 | VW Golf GTI Edition One - BBS RS001

Uživatelský avatar
George
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1468
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlatá Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Hele myslím že spotřeba 8/100 je parádní. S obyč 1,4 16V jezdim něco kolem 10ti :lol: Prostě to nejede tak to honim. TAkže spotřeba 15 litru a jedete furt plnej, tak si myslím že je ok. :wink:
Chceš kvalitní služby autoservisu? Kontaktuj mě:)
http://www.autoservis-vilnesa.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

George píše:Hele myslím že spotřeba 8/100 je parádní. S obyč 1,4 16V jezdim něco kolem 10ti :lol: Prostě to nejede tak to honim. TAkže spotřeba 15 litru a jedete furt plnej, tak si myslím že je ok. :wink:
no jo jenže 8l je spotřeba mimo město a lehká noha :wink:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

Určení motoru bude jasný, je to pro lidi co jim stačí ta 1.4 a většinou ten výkon nevyužívaj, takže jezdí za stejnou spotřebu jako s obyč 1.4kou ale občas dostanou chuť, tak tomu za městem šlápnou a projedou si pár zatáček a pak se zase na dlouho uklidní. Tomu bohužel neodpovídá ta cena, takže to bude tak, jak jsem psal už výše.
A4 Avant 3.0 TDI Sline

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

Tak mi to bylo puceno a ja se s tim projel...na to ze to je 1.4 sice dvakrat preplnovana tak to jede jako ku*va :D nejdriv zabere turbo pak komp...takovy dva zvlastni kopance..jede to fakt dobre..
Dva aspekty..chci ten motor videt tak po 150tisich a porizovaci cena modelu co sem mel pucenej byla 830tis :!: za tu cenu?Ani nahodou a radeji GTI...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

Chudej student píše:Tak mi to bylo puceno a ja se s tim projel...na to ze to je 1.4 sice dvakrat preplnovana tak to jede jako ku*va :D nejdriv zabere turbo pak komp...takovy dva zvlastni kopance..jede to fakt dobre..
Dva aspekty..chci ten motor videt tak po 150tisich a porizovaci cena modelu co sem mel pucenej byla 830tis :!: za tu cenu?Ani nahodou a radeji GTI...
jak rikas radsi GTI u kteryho jejistota ze ten motor vydrzi.

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Chudej student »

SakoVerife píše:
Chudej student píše:Tak mi to bylo puceno a ja se s tim projel...na to ze to je 1.4 sice dvakrat preplnovana tak to jede jako ku*va :D nejdriv zabere turbo pak komp...takovy dva zvlastni kopance..jede to fakt dobre..
Dva aspekty..chci ten motor videt tak po 150tisich a porizovaci cena modelu co sem mel pucenej byla 830tis :!: za tu cenu?Ani nahodou a radeji GTI...
jak rikas radsi GTI u kteryho jejistota ze ten motor vydrzi.
Nehlede na to ze interier u toho GT je proste jak vobycejnej golf...zlaty GTI...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tosiko »

Chudas máš to nějak pomotané, zaprvé zabere kompresor ten tahá od volnoběhu až po nástup turba v cca 2 tisících otáčkách, pak je kompresor odpojen přes el. magnetickou spojku!

amadeus-r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 05.02.2010 05:52
Bydliště: Třinec

Re: 1,4 TSI - Dojmy..

Příspěvek od amadeus-r »

Zdarec bando,omlouvám se,že se tady vměšuji,ale právě uvažuji o koupi to krásného golfíka V s tím 125 kW motorem a chtěl jsem se vás zeptat na zkušenosti a rady,ale jak vidím tak ten motor je asi dost chválený co??Zkuskemi něco napsat k tomu motoru.Díky a zdarec.

BubuXX
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.03.2010 00:51

Re: 1,4 TSI - Dojmy..

Příspěvek od BubuXX »

Tak ja ten Golf 1.4 TSI mozem doporucit, kupil som ho na jesen 2009 za dobru cenu v nemecku (14.000 eur), R.V. 2008, najazdenych 10.000km, skoro ako z linky, vonal novotou. Je pravda ze bol burany predtym ako som ho kupil, ale bol opraveny v original VW servise a nebolo to zase az tak rozbite. Ten motor je proste uzasny, dal som ho na vykonovu brzdu a ukazala 187 koni, predtym to nebolo cipovane, tak som este chlapcom v profi tuningu povedal nech to cipom vyladia, ze uvidime co ten motor znesie, tak nakoniec tam mam 210 koni a trufnem si aj na GTI :) Najazdenych mam 50 tisic, ziadna strata na vykone (este nema narok) ale davam mu slusne zabrat (samozrejme nie na studeno a dochaldzujem po jazde). Uvidime co ten motor znesie, mesacne najazdim aj 5.000 km tak ked budem mat 100.000 bez zavad dam vediet. No a co sa tyka porovnania s GTI tak urcite GTI ma lepsi zvuk a po vyladeni GTI ma vacsi vykon. Tej zivotnosti by som sa az tak nebal, ved aj nove golfy maju tento podobny motor (160k) a dokonca takyto motor davaju aj do novej fabie RS takze pochybujem ze VW by pustil von motor ktory by odisiel po 100 tisic... Vyhoda oproti GTI je ze ten motor GT lahucky ako pierko a pri vypnutom ESP neni problem zakrutu brat bokom :) Takmer vobec nedotacavy. Urcite by som kupil aj ja GTI keby stal rovnako ako GT ale ked kupujes jazdenku tak GT je momentalne cenovo o dost nizsie ako GTI... Inak keby niekto chcel dojmy, tak nech mi napise ICQ No., pripadne PM a rad poviem viac...

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“