1,6 75kW - zábeh motora

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Docthor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 28.02.2009 13:37
Bydliště: Ostrava City

Re: 1,6 75kW - zábeh motora

Příspěvek od Docthor »

Mi nejde pořád do hlavy to třepání motoru, někdo tady psal že mu to dělá už od cca 7000km najetých, jelikož mám ten samý motor v Plusku,a najeto 20tis,nijak nic nepozoruji,že by byl nevývažený chod nebo něco podobného,někdy se musim podívat jestli mám nastartované :D ,ale co mě opravdu překvapuje jak tady čtu,tak výdrž motoru a jeho spolehlivost,sám sem zvědavý kdy se něco vyskytne,nejlépe ale radši nic, ale vlastně jo,najel jsem od koupě 1000 km a už musím měnit parkovačku :D ,ale jinak jsem rád že jsem si vybral tenhle motor, úplně dostačující do města,a vůbec se mi nezda líný na 1.6ku naopak jde velmi hezky

theklf: jj,felicie opravdu najedou tolik i více, klasicke fačkové motory s řetězem a pokud servisuješ a staráš se ,tak no problema :D
Myšlenka ženy je jako kometa - buď způsobí zázrak, nebo katastrofu.

VW Golf Plus 1.6 75kw - EX

inskeu
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 228
Registrován: 27.05.2008 09:33
Bydliště: Trnava

Re: 1,6 75kW - zábeh motora

Příspěvek od inskeu »

Neskúšal som tankovať do 1,6ky vysokooktánový benzín, ale pri jazde na LPG, ktoré má vyššie oktánové číslo ako benzín má motor na voľnobeh kultivovanejší chod ako s N95. Na tú životnosť som zvedavý aj ja, zatiaľ s motorom žiaden problém, menili len vodnú pumpu.

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“