1,6 75kw zvysenie vykonu motora

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od Dejvidos »

to bude asi dehet verze kdyz mu to moc nejede ;-)

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od -Jakub- »

HAHA dehet verze :twisted: Je to benzínová jen startoval v prašné stopě a já měl 17" široké sliky

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od Dejvidos »

pěkně ti to peláší ;-)

Uživatelský avatar
chicken
Řidič
Řidič
Příspěvky: 85
Registrován: 27.09.2007 22:33
Bydliště: Michlavce
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od chicken »

neviete aku sirku ma vyfukove potrubie u golfa v?

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od jasp3r »

Možná se to už tady rozebíralo, ale jak je to se zvyšováním výkonu u GV GTI? Ma s tím někdo nějaké zkušenosti? Mám na mysli, klasický chip. z 200 koní na 240 apod. Ne bestiílní úpravy za více než 20k. ;o) Pořád o tom chipu přemýšlím, ale nevím zda-li to má význam. Asi by to chtělo vyzkoušet a pak se rozhodnout. Jak je to potom s výdrží ostatních dílů? Díky za postřehy!

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od čapik »

jasp3r píše:Možná se to už tady rozebíralo, ale jak je to se zvyšováním výkonu u GV GTI? Ma s tím někdo nějaké zkušenosti? Mám na mysli, klasický chip. z 200 koní na 240 apod. Ne bestiílní úpravy za více než 20k. ;o) Pořád o tom chipu přemýšlím, ale nevím zda-li to má význam. Asi by to chtělo vyzkoušet a pak se rozhodnout. Jak je to potom s výdrží ostatních dílů? Díky za postřehy!
tak ona i ta úprava softwaru vyjde na tu 20 v poho ;-)

btw. máš DSG, nebo manual?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od jasp3r »

Manual... Bohužel.... V ceně kterou jsem měl rezervovanou na ojeté GTi se DSG nevešlo. Ale kdyby to přecijenom někdo chtěl vymenit, tak vyměnim ;o) Stejně mě už bolí levá noha od spojky ;o) Auto mám z roku 2005. 90 tis najeto. Ale vypadá jako by vyjelo z fabriky ;o)

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od Dejvidos »

s tim cipem by ses mel myslim dostat na podobne hodnoty jako GTI 30 edice -> 169kW, hledam link ale nekam se mi rozkutalel

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od čapik »

u nás tak max. ten CIMBU, ale i OAKLEY psal nějaké negativum na ně. Takže těžko říct. Asi bych si už připlatil a jel si to nechat udělat do DE. Tam máš plno kvalitních úpravců ABt, Oettinger, BB...
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od jasp3r »

Ted jsem koukal na ty BB a ABT, ale pod 900 eur jsem se nedostal... a to je vic než jsem ochoten do upravy dát. Proto se ptám, zda-li úprava "po česku" :o) za cca 10 000-15 000 Kč je rozumnou volbou a to svezeni za to pak stoji?

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od čapik »

divej, aji CIMBU v ČR stojí 17200 Kč (bez Dph) 147-175Kw 280-350NM... Já osobně bych nikam jinam tady nešel. Jako koukal jsem že někteří fiškusové s notesem to nabízí třeba za 10, ale takovejm bych to nesvěřil!!!! To raděj dál jezdi v seriovým GTI a buď šetři, nebo se na to vykašli.... To je můj názor
My fast doesn´t like hondas * * * * *

satula
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 07.04.2008 18:21
Bydliště: Teplice

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od satula »

čapik píše:divej, aji CIMBU v ČR stojí 17200 Kč (bez Dph) 147-175Kw 280-350NM... Já osobně bych nikam jinam tady nešel. Jako koukal jsem že někteří fiškusové s notesem to nabízí třeba za 10, ale takovejm bych to nesvěřil!!!! To raděj dál jezdi v seriovým GTI a buď šetři, nebo se na to vykašli.... To je můj názor

Jojo ty pravdu máš!!! :mrgreen:
K tomu chipu, jestliže má to GTI najeto 90.000km, tak u značkovýho tunera budeš mít problém, aspoň, když sem to scháněl já, tak BB, ABT, OE mi jasně napsali, že čipují auta, která mají najeto max.60.000km. Dál nyní o prázdninách se roztrhlnul pytel se slevami, no jo okurková sezona je i v čipování, viz http://www.bb-automobiltechnik.de/bb200 ... 20tfsi.php
ta cena a 25% sleva, viděl sem to i jinde.
Co se týká CZ čipování metodou " Připojim NTK a nahraju nějakej SW a pak se něco bude dít?! " DO TOHO NELÉZT ANI SE SLEVOU 50%!!!! Viz tuning srazy se sprintama, kde to machři dělaj na počkání do 5.000Kč, borec ujede 20 km po dálnici a já ho vidim jak se mu čoudí z podkapoty.
I já sem ted nedávno měl obrovský problémy s čipování, viz samostatný téma, stálo mě to spoustu nervů, nový turbo a auto měsíc a půl stálo

Uživatelský avatar
jasp3r
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 49
Registrován: 09.10.2007 11:43
Bydliště: Praha

Re: zvysenie vykonu motora

Příspěvek od jasp3r »

Díky tedy za méně či více negativní reakce na můj dotaz a tak to má být. Do chipu zatim nejdu a budu šetřit na něco zajímavějšího a ověřenějšího. Za tu dobu jsem na netu našel nepřeberné množství tunerů co mi to zvladnou do cca 9 tis. třeba i s tlačítkem na 2 jízdní režimy. Ale záruky mi všichni dají jen ústně ;o)
Díky. Ale kdyby přece jen někdo narazil na nejaké ověřené a cenově dostupné zvýšení výkonu pro motor 2,0 TFSI tak nepohrdnu ;o)

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“