Maximální rychlost GTI a R32

1.4, 1.6, 1.8....

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Tomis
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 04.07.2008 09:49
Bydliště: Agip - Ústí nad Labem a Praha a teď ještě Dresden :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Maximální rychlost GTI a R32

Příspěvek od Tomis »

Já včera zkoušel svoje GTI mezi Roudnicí a Lovosicema a bylo tam něco mezi 240 až 250kmh a už je to celkem fofr. Když jsem nakonec zastavil na konci Lovosicky na OMV tak tam asi půl minuty po mě přijely kluci z Kobry D8 s R36 :mrgreen: :mrgreen:
,, VW je můj život ,,
kontakt +420 777 800 000

Výroba reklamy na zakázku.

wvvv
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 20.02.2010 01:13

Re: Maximální rychlost GTI a R32

Příspěvek od wvvv »

Tomis píše:Já včera zkoušel svoje GTI mezi Roudnicí a Lovosicema a bylo tam něco mezi 240 až 250kmh a už je to celkem fofr. Když jsem nakonec zastavil na konci Lovosicky na OMV tak tam asi půl minuty po mě přijely kluci z Kobry D8 s R36 :mrgreen: :mrgreen:
Přílohy
Tohle je focené s tím tvým krasavcem cestou do Hradce :-)<br />p.s. minulý majitel GTI <br />Ahojda T.
Tohle je focené s tím tvým krasavcem cestou do Hradce :-)
p.s. minulý majitel GTI
Ahojda T.

KllerGTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.08.2010 08:53

Re: Maximální rychlost GTI a R32

Příspěvek od KllerGTI »

Ahoj mam GTI v manualu a uz jsem tam mel 270km/h a to jsme jeli jeste ve 3 lidech takze zadny omezovače na 250:)

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: Re:

Příspěvek od M.E.N. »

aleshh píše:
čapik píše: ale jinak s photoshopem , koukám, dělat umíš :lol: :lol: :lol: :wink:

Zajímavé foto zejména jiné rozlišení v oblasti šedé plochy rychloměru a otáčkoměru - a modré stíny v označených částech -zkuzte si tu fotku zvětšit cca na 800 - 1200% a je to jasné.
No a já bych chtěl ještě upozornit na další podivné oblasti! To mě poser pochybuju, že s R32kou jde jezdit 230km/h a při tom točit 1100ot/min! Ty odlesky jsou uplně přirozené! Ještě se zaměř na tyhle odlesky, co jsem ti zakroužkoval:
Přílohy
270.jpg

Odpovědět

Zpět na „Motory - benzin“