Kontrolka hladiny oleje

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Tonik44
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 19.10.2009 10:52

Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od Tonik44 »

Poradí mě někdo jak mam zhasnout kontrolku hladiny oleje olej sem dolel ale kontrolka sviti stale mam G5 rv.04 1.9TDI 77kw bez palubniho PC

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od Benne »

Tonik44 píše:Poradí mě někdo jak mam zhasnout kontrolku hladiny oleje olej sem dolel ale kontrolka sviti stale mam G5 rv.04 1.9TDI 77kw bez palubniho PC
mozno bude ina chyba... ja ked som dolial,zhasla sama kontrolka :)

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od jozef.79 »

resp. skus vytiahnut konektor a znova ho vlozit, mozno oxidacia po čase

Uživatelský avatar
bikes
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 26.08.2009 05:42
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od bikes »

Viděl bych chybu v čidle, které je v zámku kapoty. Nepozná, že jsi otevřel a zavřel kapotu, zkontroluj kablik a konektor v zímku kapoty.

toby66kw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 20.03.2008 20:16
Bydliště: Vyškov

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od toby66kw »

mě to zahasne cca po 50km
G5plus 77kw + TURBOPOWER HYBRID + 3x OFF + MVOLESSOFT = 142KW

G4 4X4 66kw + Andre Hybrid + RACE 520 + 12 mm + 3 x OFF + MVOLESSOFT = 152kw

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od Martin. D »

Je to sice Fabia II ale motor stejný BSW tak mě snad poradíte....při vyšších otáčkách se nepravidelně rozsvěcuje červeně kontrolka tlaku oleje. Tlak změřen a je OK, čidlo na filtru vyměněno, stejně tak olej + filtr, VAG hlásil akorát špatný snímač vačky. A zárověn začalo blbnout startování....auto nastartuje až tak po 5 sec., předtím naskočilo okamžitě....
Díky za rady :wink:

Uživatelský avatar
Ghostface
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od Ghostface »

Martin. D píše:Je to sice Fabia II ale motor stejný BSW tak mě snad poradíte....při vyšších otáčkách se nepravidelně rozsvěcuje červeně kontrolka tlaku oleje. Tlak změřen a je OK, čidlo na filtru vyměněno, stejně tak olej + filtr, VAG hlásil akorát špatný snímač vačky. A zárověn začalo blbnout startování....auto nastartuje až tak po 5 sec., předtím naskočilo okamžitě....
Díky za rady :wink:
mam stejny problem, dnes se mi nekolikrat rozsvitila cervena kontrolka tlaku oleje na GIV 1,6 - palubak hlasi STOP a vypnout motor. Kontrolka sama zhasne aniz bych vypnul motor stacilo jen zabrzdit. Vetsinou se to stalo po rozjezdu nebo po jizde do kopce. Zitra jedu do servisu, tak uvidime....

Uživatelský avatar
Martin. D
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2471
Registrován: 16.06.2008 05:57

Re: Kontrolka hladiny oleje

Příspěvek od Martin. D »

Martin. D píše:Je to sice Fabia II ale motor stejný BSW tak mě snad poradíte....při vyšších otáčkách se nepravidelně rozsvěcuje červeně kontrolka tlaku oleje. Tlak změřen a je OK, čidlo na filtru vyměněno, stejně tak olej + filtr, VAG hlásil akorát špatný snímač vačky. A zárověn začalo blbnout startování....auto nastartuje až tak po 5 sec., předtím naskočilo okamžitě....
Díky za rady :wink:
Vyřešena jak kontrolka tak startování. Byl prodřený drát od čidla tlaku oleje na olejovém fitru k ŘJ. Po výměně OK :wink:

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“