Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Finally
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 12.11.2009 22:35

Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

Příspěvek od Finally »

Ahoj lidi prosim o pomoc a vyvraceni toho nejhorsiho, koupil sem si VW GV rv. 2004, TDi 103kW uz od zacatku koupe resim problem s dolevanim chladici kapaliny,
za 4 mesice jsem doleval opravdu mnohokrat a ted naposled uz po 14ti dnech, nastartuju a auto piska hlasi STOP STOP dolejte chladici kapalinu, tak sem kontaktoval
znamena z VW a auto jim tam dovezl, natlakovali a zjistili ze kapalina se neztraci nikam ven ale dovnitr a ze to pry vypada na prasklou hlavu, myslite ze je to mozne?
Je tam nejaka moznost ze bude neco jineho? Diky

Uživatelský avatar
zatrepi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 28.01.2009 21:10
Bydliště: Praha, krompach-Česká lípa

Re: Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

Příspěvek od zatrepi »

Je to mozne muze bejt praskle i tesneni pod hlavou.Kdyby byla praskla hlava dej vedet jednu mam teda pokud je stejna ze superba necham ji za hubicku zakopavam o ni v garazi

peetr
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 16.05.2009 18:43
Bydliště: ČB

Re: Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

Příspěvek od peetr »

ahoj...dolejval jsem vodu (ne tak často tedy), ale byla to palice na třetím válci mezi ventily....plus jak tam kapala voda, tak i propálený píst :-(

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

Příspěvek od Rudi »

máš jeden z prvních motorů, tam se problémy daj čekat
Obrázek
dObRi dEN!

volvino
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 29.01.2010 20:10

Re: Ztrácení chlad. kapaliny POMOOOC !!!

Příspěvek od volvino »

Ahoj, podělím se o svou zkušenost. Měl jsem stejný problém. Ale nebyla to ani hlava ani těsnění. Někdo přede mnou tam lil snad čistou vodu a pod těsněním na bloku vyrezl takovej malej asi 0.2 mm hlubokej kanálek. Takže všechno ven, blok o ty dvě desetiny srazit - velkej problém, málo kdo tak vysokej blok upne do mašiny. Dále byla zkroucená hlava. Dost mi to tlakovalo a kapalina lítala přes nádobku ven. Nepřeju ti to, ale možná máš to samý. Oprava 20.000,- ale jsou v tom nová pumpa, samozřejmě těsnění a rozvody. Tak hodně štěstí. Kdyby si potřeboval, dám kontakt na mechanika, kterej mi to dělal. Říkal mi, že s tímhle se nesetkal poprvní. volvino@email.cz

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“