Jak poznám špatný setrvák?

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od Pecan V »

Prosímvás jak se projevuje špatný setrvák. Mě motor při nastartování někdy chytne a začne škubat ale po chvíkli nebo po přidání plynu se uklidní. Aj vypnutí je takové tvrdší a hlučnější. I při proturování když padají otáčky tak motor poškubne. Myslíte že odchází setrvák? Kolik tak stojí na 2.0 TDI. Díky za odpověd

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od SakoVerife »

Pecan V píše:Prosímvás jak se projevuje špatný setrvák. Mě motor při nastartování někdy chytne a začne škubat ale po chvíkli nebo po přidání plynu se uklidní. Aj vypnutí je takové tvrdší a hlučnější. I při proturování když padají otáčky tak motor poškubne. Myslíte že odchází setrvák? Kolik tak stojí na 2.0 TDI. Díky za odpověd
takhle se projevuje setrvak, staci prohledat starsi temata a najdes tam blizssi info i ceny.

Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od Pecan V »

SakoVerife píše:
Pecan V píše:Prosímvás jak se projevuje špatný setrvák. Mě motor při nastartování někdy chytne a začne škubat ale po chvíkli nebo po přidání plynu se uklidní. Aj vypnutí je takové tvrdší a hlučnější. I při proturování když padají otáčky tak motor poškubne. Myslíte že odchází setrvák? Kolik tak stojí na 2.0 TDI. Díky za odpověd
takhle se projevuje setrvak, staci prohledat starsi temata a najdes tam blizssi info i ceny.
Díky. Já to nemohl právě najít tak jsem se rači zeptal. Už je objednaný tak se bude měnit. Doufám že to pak bude OK.

Turi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 28.07.2009 13:28

Re: Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od Turi »

kolko ta to vyslo?
VW Golf V 1.9TDI 77Kw

Turi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 28.07.2009 13:28

Re: Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od Turi »

Pecan V píše:
SakoVerife píše: takhle se projevuje setrvak, staci prohledat starsi temata a najdes tam blizssi info i ceny.
Díky. Já to nemohl právě najít tak jsem se rači zeptal. Už je objednaný tak se bude měnit. Doufám že to pak bude OK.

kolko ta to vyslo?
VW Golf V 1.9TDI 77Kw

Pecan V
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 09.10.2009 00:59
Bydliště: Zlínsko

Re: Jak poznám špatný setrvák?

Příspěvek od Pecan V »

Asi na 14 tisíc komplet se spojkou atd. Dělal mi to známí takže mě dal lepší cenu a ještě nějaké věci tam dělal.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“