výměna rozvodových řemenů

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
jan.vazansky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.06.2010 16:33

výměna rozvodových řemenů

Příspěvek od jan.vazansky »

Dobrý den,

mám dotaz na výměnu rozvodových řemenů golf 2005, 1,9tdi 77kw. Budu je vyměńovat a tak se již poohlížím jaké jsou možnosti.
V autorizovaném servisu mne dali nabídku cca 17.000,-Kč což je tedy dost a tak jsem usoudil, že bude lepší rozvodovou sadu zakoupit samostatně, a výměnu realizovat v neautorizovaném servisu - jejich cena práce cca 2000,-Kč.

Na druhou stranu bych nerad udělal chybu, myslíte že je to dobrá volba?

Rozvodové sady se prodávjí i tady od fa Hamar http://www.hamar.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Ale ty ceny se mi zdají podezřelé, myslíte že je to v pohodě? A ti výrobci jsou skutečně dobří a v pořádku?
Nerad bych si podělal auto.... Prosím pora´dte Díky




viz.Nabízím rozvodové sady od firmy SKF, podle vozu jsou v sadě řemeny DAYCO, kladky INA, LITENS, SKF, takže vlastně ti samí výrobci co jsou v prvovýrobě.

Pokud máte zájem o rozvody za super cenu (cca 50 pod kelly) napište sem nebo do SZ: váš vůz, typ, rok výroby, počet kw, kód motoru.

Nabízím i vodní čerpadla od firem: SKF, KWP, QH

Z mojí nabídky například:

Rozvody VW Bora 1.9 TDI 74/85/96/110 kW za 3683,- s DPH (Sada rozvodů obsahuje 2 ks kladek a 1 ks rozvodový řemen + napínák. )

Rozvody VW Passat 1.9 TDI 74/85/96 kW + nap za 3683,- s DPH (Sada rozvodů obsahuje 2 ks kladek a 1 ks rozvodový řemen + napínák. )

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: výměna rozvodových řemenů

Příspěvek od Freeky5 »

No kámo na rozvodech bych nesetril aspon ne u diesla.Tam jsou vetsi tlaky a tim padem vetsi namahani remenu.Ja je menil i s praci jsme se vesel za 10 000,ale byl to 2.0 Tdi. Coz je dost velkej rozdil uz podle motoru.Zkus se zeptat ve VW kolik by stala cela rozvodova sada i s kladkama a pak si to nech u nekoho duveryhodnyho vymenit.Jo a doporucuju rovnou vymenit i vodni pumpu.Stoji new 1000-1500 KC a usetris za praci kdyby se ti pak nekdy podelala.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: výměna rozvodových řemenů

Příspěvek od Alficek »

Podle tech znacek, co do tech sad bali, to vypada dobre.
Myslim si, ze bys stejne v origo krabici nasel nejaky SKF nebo INA .... to samy.
Ale tu pumpu bych taky vymenil.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“