2.0tdi DSG

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
LukášV
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 26.08.2009 07:42

2.0tdi DSG

Příspěvek od LukášV »

Ahoj všem. Máme doma 08' GV GT 2.0TDi s DSG a máme menší problém.
Když je auto studené a přijíždím na křižovatku a dobržďuji tak mi přijde , jak když se jakoby nevymáčkne spojka a motor auto tlačí dál. Jakmile se auto po 5km trochu zahřeje problém už není.
Auto má najeto 110tkm. Čím by to mohlo být ? Je to první auto s DSG a začínám se toho obávat.

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: 2.0tdi DSG

Příspěvek od bordel »

A kdyz startujes, ma auto tendenci poskocit vpred? Prirovnal bych to, jako bys v manualu startoval se zarazenou rychlosti bez seslapnute spojky?
Me totiz pri startu poskoci, takze resim ci je to starym olejem nebo necim jinym. Stava se mi to pouze pri vetsich mrazech.
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
lubomt
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 231
Registrován: 14.12.2010 19:49
Bydliště: Martin, Sk

Re: 2.0tdi DSG

Příspěvek od lubomt »

najskor stary olej.Pri silnejsich mrazoch je hustejsi, vymienat kazdych 60.000km aj s filtrom. olej iba original.
Renovácie a opravy automatických prevodoviek všetky značky, vzduch.vankúše. Výmeny prevodoviek na aute, profesionálna diagnostika všetky typy áut. Príbovce 25 lubomt1@gmail.com , 00421908777779

bordel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 05.12.2009 11:20

Re: 2.0tdi DSG

Příspěvek od bordel »

Uz jsem objednany :)
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0tdi DSG

Příspěvek od čapik »

kolik jste kdo zatím platil za výměnu oleje v DSG ve VW?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0tdi DSG

Příspěvek od SakoVerife »

Martine asi malokdo jezdi primo do VW neco menit, teda pokud nema funglovku v zaruce :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“