Spatne studene starty-po servise

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
meli123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 31.01.2012 23:47

Spatne studene starty-po servise

Příspěvek od meli123 »

Zdravim ,mam problem rano vubec nastartovat,musim tak 4 nebo i vickrat startovat ,nez auto chytne,jinak celej den auto chyta na 1 startovani a tak na otocku a jezdi bez problemu,mam golfa v ,1,9tdi 77kw a je po servise ,novej naftovej filtr,vsechny zhavicky,rozvody,pred servisem jsem ho mel jenom 2 dny sice jedna zhavicka nezhavila,ale chytal dobre,takze to asi bude necim po tom servise,nebo to je jenom nahoda ,mate nejakej tip nebo radu ,co by to mohlo delat,diky...

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Spatne studene starty-po servise

Příspěvek od Luky.Sipak »

Nebude to těma vyšíma teplotama co teď přišli? Taky se mi teď 2x špatně startovalo když mi auto stálo přes noc venku. chytlo na 2 válce, zakouřilo a pak se chyt zbytek, zvuk jak traktor. Dnes ráno jsem 2x žhavil, našlapal plyn jak u Avie :-D a bylo to lepší. Ale uvidim zas ráno, auto je zas venku. Jinak když je po servise tak by to mělo být oka, kde ti to delali?
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Spatne studene starty-po servise

Příspěvek od maverick1 »

No já nevim chlapci, mam 1.9TDi, auto minulý týden stálo venku 5 dní a potom chytlo na drc.... Řekl bych že máte oba nějaký problém.... :?
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

meli123
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 31.01.2012 23:47

Re: Spatne studene starty-po servise

Příspěvek od meli123 »

Takze zahada vyresena,vcera jsem byl v Humpolci a tak mi to tornado vse projel na pc ,predvstrik atd. vse v poradku ,zadnou zavadu to nenaslo a dnes sem nahodou zjistil,ze kdyz jsem pri servise kontroloval pojistky v motorovem prostoru,tak sem omylem jednu tu velkou pojistku dal o jednu vedle a do zhavicek nesla stava,takze vsechny problemy,moji blbosti:) Jinak diky tornadovi,ze si udelal cas a alespon mam pekne sparovane radio a dalsi veci...

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“