potrepani motoru 1.9TDI 77Kw

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
kochandax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 19.09.2012 11:43

potrepani motoru 1.9TDI 77Kw

Příspěvek od kochandax »

Zdravim chci se zeptat kdyz jedu treba na čtverku 70km/h a zacnu to rozjizdet tak se malinko potrepe motor jak kdyby proklouzla spojka a dela to tak i na petku ale na mensi kvalty to zase nedela nevite cim to muze byt? Proste kdyz zacnete to auto roztahovat tak to udela takove trrr je to asi vterinova zalezitost vzdycky ale je to takove neprijemne....diky za rady

repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Re: potrepani motoru 1.9TDI 77Kw

Příspěvek od repu »

Taky mi to dela neco podobneho... jiz jsem tu psal taky dotaz ale zatim mi na to nikdo neodpovedel cim by to mohlo byt :( ale mel jsem taky podezreni na spojku ale jak jsem se rozjizdel do kopce tak to tak poskubavalo ale zase kdyz jsem to zkousel bez plynu tak se mi nezdalo ze by prokluzovalo :( a me to poskubavani dela hlavne kdyz je zahraty motor

repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Re: potrepani motoru 1.9TDI 77Kw

Příspěvek od repu »

Nasel jsem ve foru sice Octavie ale podle vseho by to mel byt uplne ten samy motor. Mozna ti to pomuze ale nejsem mechanik jen jsem hledal na google :D

http://forum.skodahome.cz/topic/91323-s ... -77kw-dpf/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpoved od: juke.box
S egr ani DPF to nemá nic společnýho, to je kravina. Je potřeba vyměnit Elektrický svazek vstřikovačů v halvě motoru. Po čase to zkřehne, jsou tam přechoďáky a pak to zlobí, cuká atd. Diagnostika nikdy nic nenapíše :-) Svazek cca 1500-2000 Kč. Je dobrý to rovnou střihnout s těsněním a palivovým filtrem. Kdo se na to necítí, můžu mu to tady zrobiť :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“