mírné škubání motoru

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Mirda Jetta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 14.06.2010 18:50

mírné škubání motoru

Příspěvek od Mirda Jetta »

Zdar u VW Jetta 1,9 TDI 2007 je mírné škubání motoru při zapnutém tempomatu, jen zřídka se to stává při udržerní konstantní rychlosti bez tempomatu. Na diagnostiku tak to musím hned podniknout, tam se snad ukáže. Co se týče tankování kombinovaně Shell, Lukoil, Ömv - snad jsem jim tam někde nevyčistil nádrž a natankoval si ze dna, tak uvidíme. Zatím čus
Přílohy
VW Jetta 2.JPG
Naposledy upravil(a) Mirda Jetta dne 15.06.2010 19:25, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
tom.faktor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 05.06.2009 12:50
Bydliště: CB

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od tom.faktor »

Co rika diagnostika? Tipoval bych vstrkovaci trysky....Kde beres naftu?

Dawe.k
Řidič
Řidič
Příspěvky: 87
Registrován: 25.03.2011 09:08
Bydliště: Mimoň

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od Dawe.k »

mam Golf 5 1.9 TDI 77kw a někdy při nastartování mi to trošku škubne a pří stání ma místě to trošku pocukává může to dělat silemblok?

Badboy23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 23.09.2009 13:51
Bydliště: Senica (SR)
Kontaktovat uživatele:

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od Badboy23 »

Dawe.k - myslím že to mierne skubnutie na volnobehu aj pri starte je normálne u nasich motorov a nieje to nic zle

Uživatelský avatar
Jethro
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2730
Registrován: 07.07.2010 19:26

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od Jethro »

palivový filtr vyměněný?

Uživatelský avatar
gaco183
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.02.2012 19:45

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od gaco183 »

tak to je problem mne to roby ties...a to cukaneie ked nepridavas a ani nepovolujes...to budu asi kablovacka ku vstrekom a nastavit by ich chcelo...

Janny4848
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 10.03.2012 17:15

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od Janny4848 »

for Dawe.k
Podle názoru odborníků z VWservisu, mírné poškubávání při volnoběhu způsobuje odcházející dvouhmotnostní setrvačník. Dělá mi to také, ale jinak se to zatím nezhoršuje, ani nepozoruji žádný další problem v této oblasti. :good:

nočni jezdec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.04.2012 19:10

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od nočni jezdec »

Mirda Jetta píše:Zdar u VW Jetta 1,9 TDI 2007 je mírné škubání motoru při zapnutém tempomatu, jen zřídka se to stává při udržerní konstantní rychlosti bez tempomatu. Na diagnostiku tak to musím hned podniknout, tam se snad ukáže. Co se týče tankování kombinovaně Shell, Lukoil, Ömv - snad jsem jim tam někde nevyčistil nádrž a natankoval si ze dna, tak uvidíme. Zatím čus
Ahoj všeci,mam golf 5 tdi gt 125kw a taky jsem zjistil že když zapnu tempomat tak vuz nejede plynule ale mirne vynechava jako by přidal a ubral,ale uplně mirně,co to muže byt?

Uživatelský avatar
gaco183
Řidič
Řidič
Příspěvky: 96
Registrován: 10.02.2012 19:45

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od gaco183 »

Mozem vam povedat...v okrese kde byvam je asi 5 RS octavia II a 8 golf 2.0 a kur tomu ze kazdemu to roby a nikto nevje co s tym... :fool:

Fantik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberecko
Kontaktovat uživatele:

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od Fantik »

Janny4848 píše:for Dawe.k
Podle názoru odborníků z VWservisu, mírné poškubávání při volnoběhu způsobuje odcházející dvouhmotnostní setrvačník. Dělá mi to také, ale jinak se to zatím nezhoršuje, ani nepozoruji žádný další problem v této oblasti. :good:

No setrvák to být nemusí mám jednohmotu a občas taky poškubává :(

repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Re: mírné škubání motoru

Příspěvek od repu »

Caute pred 2 tydny jsem si koupil Golfa V 1.9TDI 77kW a spozoroval jsem ze kdyz je motor zahraty tak to zhruba mezi 1500-2000 otackama pri pomalem zrychlovanim na 2-4 je patrne nekdytakove trhave zrychleni.Muzete nekdo poradit cim by to mohlo byt?

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“