Koupe Golf Plus

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
xy2000
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 30.12.2012 12:16

Koupe Golf Plus

Příspěvek od xy2000 »

Dobrý den,
rozmýšlím o koupi auta Golf Plus. Mám možnost mít tento kus:

Golf Plus 2TDi, 103kW
r.v. konec roku 2005 (model 2006)
najeto: 152 000
Plná výbava, vyhřívané sedačky, servisní knížka, navigace, alarm, 6-kvalt.
Dovezeno z Německa po 1. majiteli.

cena by byla 170 000,- Auto jsem byl prohlédnout a projet - vše OK. Volant, řadící páka, pedály nebyly nijak výrazně opotřebené. Rozvody po 100 000. Pouze zimní pneu.

Teď řeším, zda se pro koupi tohoto vozu rozhodnout. Byla by to dobrá koupě? Bude se jednat o mé první auto, které bude stát venku a denně s ním budu jezdit do práce 50 km. Auto je z autobazaru.

v autobazaru je garantován stav vozu a počet km. Mám vzít auto ještě někam jinam na prohlídku? Jak se to řeší? Když jsem se o tom bavil s prodejcem, tak se málem urazil, že z něho dělám hlupáka, když jsem chtěl vozidlo dát zkontrolovat do servisu.

Co si myslíte o motoru? Zaslechl jsem, že patří k těm horším, že jsou s ním nějaké potíže. :/

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: Koupe Golf Plus

Příspěvek od Luky.Sipak »

Ahoj, mám tuhle motorizaci, kod motoru BKD rv 2005 (model 2006), zatím jsem spokojen žádné závady, najeto 170 000. O motoru se toho říká hodně, ale myslím si že to je kus od kusu, když se budeš dobře chovat, dodržovat výměny, přejít z LL oleje tak ti poslouží. Mám pár známých co maj stejný motor a žádné závady, tedy jednomu skákalo do nouzáku turbo (to ale je problem vsech TDi i 1.9) které nechal vyčistit a jezdí dál. Auto bych si nechal prověřit jinde nebo si ssebou minimálně vzal někoho kdo tomu rozumí, přeci jen to auto bude stát 170 000 že a prodejce už nikdy neuvidíš tak si může myslet co chce.....
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

Basinga
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 14.07.2011 18:48
Bydliště: Teplice

Re: Koupe Golf Plus

Příspěvek od Basinga »

Plusko je dobré auto, mám s 1,9 BXE (bez DPF) a spokojenost...
Úpravou map v řj. dosáhneš bez dalších úprav výkon jako u 2.0
ex Golf Sportsvan 2016, 1,4 TSI/92kW
Touran 2019, 1,5 TSI 110kW, DSG7

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“