Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

Cau chlapi,vydrzi mi jednohmota znacky LUK a lamela preoblozena HDS ,kdyz necham udelat soft cca 105kw 300-320 NM ( vse je nove ) motor 1.9 tdi 77 kw (BKC)

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od PetrSs »

motard125 píše:Cau chlapi,vydrzi mi jednohmota znacky LUK a lamela preoblozena HDS ,kdyz necham udelat soft cca 105kw 300-320 NM ( vse je nove ) motor 1.9 tdi 77 kw (BKC)
Tak to je jasný...Tohle je schopný přenášet víc než "jen" 300Nm
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

no já si myslim že tenhle výkon by snesla i origo dvouhmota,ale už klepala.. tak jsem dal tohle,stim že to snese víc..ale slyšel jsem i názory že se mi to rozlítne ..

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od PetrSs »

motard125 píše:no já si myslim že tenhle výkon by snesla i origo dvouhmota,ale už klepala.. tak jsem dal tohle,stim že to snese víc..ale slyšel jsem i názory že se mi to rozlítne ..
Rozlítne?a to ti jak a kdo argumentoval? :D maximálně co poznáš tak rázy oproti dvouhmotě... ;)
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

PetrSs píše:
motard125 píše:no já si myslim že tenhle výkon by snesla i origo dvouhmota,ale už klepala.. tak jsem dal tohle,stim že to snese víc..ale slyšel jsem i názory že se mi to rozlítne ..
Rozlítne?a to ti jak a kdo argumentoval? :D maximálně co poznáš tak rázy oproti dvouhmotě... ;)
no stěma rázama počítam,to jsem věděl.. a že to vydrží jsem si taky myslel,ale chtěl jsem to ještě slyšet od někoho jiného :) hodně kluku to tak má a je to cajk a maj na tom skoro 400 nm ..

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

Tak jsem uděll soft. 98.9 KW a 350.4 NM a je to cajk :) chvilku pojezdim a trochu to ještě zvednem ...

Uživatelský avatar
Dragonov
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.04.2011 11:54
Bydliště: Severní Morava

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od Dragonov »

Ahoj, mám stejný motor jako ty a taky mi začíná odcházet setrvák. Přemýšlím nad jednohmotou valeo, ale nikdy jsem nejel v dieslu kde byla nahrazená dvouhmota jednohmotou. Chci se zeptat je znát velký rozdíl? Zvýšený hluk, vibrace nebo něco takového?
[ GOLF VI GTI 2.0 TSI ] [ APR STAGE 2 ] [ 278 HP / 440 NM ]

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

Ta dvouhmota tam je hlavně kvuly tlumení těch rázů .. má to takhle hodně kluku co znam a nemaj problém !! kámoš to má na romstru a má tam cca 180ps a v pohodě.. hlučnější možná tet když mrzne a vyšloupnu jí ráno tak nepatrně klepe,ale stačí 5 min. ohřát a už je ticho.. ale to je normálni :) některý by to ani neslyšeli :D dvouhmota je zas pro větší komfort ..

V.KEVIN
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 03.03.2013 04:30

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od V.KEVIN »

Mám jednohmotu valeo 4p kit , auto je po chipu a spojka drží jak čert, jinak žadný zhoršený komfort nepozoruji, dvouhmotu už nechci ani vidět když rano skočite do auta a starter jen cvaká protože nedokaže otočit utrženej dvouhmoták kterej je zaseklej do převodovky nic moc :D

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

tak to je dobrý,hlavně at slouží :) já jsem sní taky spokojenej,dal jsem ale radší sadu Luk :D

Uživatelský avatar
Hepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 23.01.2011 23:21
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od Hepa »

Taky budu muset měnit setrvák a řeším žebych dal jednohmotu... nejde o finance ale o případnej chip , nebo nové turbo a chip. Jen nevím co si furt představit pod tím zhoršeným komfortem, takže hlučnější za studena v zimě dobře, to není problém , určitě to nebude hlučnější jak dvouhmota K.O :-D a komfort jako že se nerozjedu bez plynu jako u dvouhmoty ? jak to kope ? furt tomu nerozumím :-D není to jen o zvyku nohy ? a ten kdo spojku pouští bez citu tak by mu to auto skákalo ?


Děkuji jinak mám taky 1.9 TDI 77kw BKC
VW Golf MK5 1.9 TDI 77kw :-)
Ta-technic + BBS SPEEDLINE 8.5x19" ET48
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=187249" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.zbozi-era.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

motard125
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 275
Registrován: 08.02.2013 20:48

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od motard125 »

Dost opožděně :) hele,mam už to dost dlouho a je to i dost o zvyku .. každopádně pro motor je lepší dvouhmota,protože umí tlumit ty rázy při přeřazování,když jí vyšloupneš a pak pouštíš např. ale co mám já a kluci vyzkoušený,tak jednohmota víc snese !! mají na tom kluci i 250ps a pohoda :)
NN,auto ti skákat nebude :D a hlučnější to je opravdu možná jen nepatrně a to když je to studené .. mam na ní momentálně najeto cca 20-30 tis a zatím ok

Uživatelský avatar
Hepa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 464
Registrován: 23.01.2011 23:21
Bydliště: Prostějovsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednohmota Luk ( lamela preoblozena HDS ) 1.9 tdi (BKC)

Příspěvek od Hepa »

auto prodané...
VW Golf MK5 1.9 TDI 77kw :-)
Ta-technic + BBS SPEEDLINE 8.5x19" ET48
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=187249" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.zbozi-era.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“