Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
nočni jezdec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.04.2012 19:10

Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

Příspěvek od nočni jezdec »

Ahoj hoši,mam Tdi gt 125kw+chip 140kw,jak jsem byl nachipovat muj vuz,tak profik coto testoval na valcich, a ruznyma diagnostikama,tak mě upozornil nato,že podle počitačoveho grafu se mi pozdě spina turbo,ukazal mi na monitoru že řidici jednotka dala pokyn turbu na začatku grafu a turbo zareagovalo až někde v polovině grafu,ja jsem měl tušeni už před upravou že něco neni v pořadku.V praxi to znamena že když jedu třeba na 3 stupen a šlapnu podlahu tak asi 1.5 sekundy nic a potom zaběr,když po chvilce udělam to same při stejnych otačkach tak turbo za rve okamžitě,diagnostika nic nepiše a plněni turba je v pořadku,co si otom myslite,mate někdo stim skušenost? předem děkuji za rady,leži mi to v hlavě a myslim že to neni normalni jev.....

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

Příspěvek od motorpower »

Nevím který to byl profík, ale v tomhle stavu to ani neměl upravovat, nebo měl jasně specifikovat co máš udělat aby to bylo OK. Trošku mám tušení. :D
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

nočni jezdec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.04.2012 19:10

Re: Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

Příspěvek od nočni jezdec »

motorpower píše:Nevím který to byl profík, ale v tomhle stavu to ani neměl upravovat, nebo měl jasně specifikovat co máš udělat aby to bylo OK. Trošku mám tušení. :D
hledal nějake čidlo nebo snimač něco takoveho co ovlivnuje turbo,jestli to třeba nebude nějake špatne těsněni nebo hadice,časem se poradim s vice lidma a věřim že nato kapnu...

Uživatelský avatar
Jerry XXL
Pilot
Pilot
Příspěvky: 877
Registrován: 22.11.2009 11:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

Příspěvek od Jerry XXL »

Spatna regulace na Turbu ? :(
{Jerry} - Tiguan Sport & Style 2,0 TDi 6M 4Motion - Bílý
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/jerry.html) & (viewtopic.php?f=249&t=170652)
{Tom} - Golf 1.9 TDi 6M - Černo / Červený
(http://moje.auto.cz/Jerry-XXL/tom.html) & (viewtopic.php?f=129&t=248614)

Uživatelský avatar
Woko_O
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 466
Registrován: 22.09.2011 22:50

Re: Tdi 125 kw-pozdni reakce turba

Příspěvek od Woko_O »

Profik kterej chipuje auto se špatným průběhem nástupu tlaku a se špatným projevem nástupu turba, není vůbec žádnej profík.. To se prostě nedělá..

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“