1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
kontik1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.07.2012 09:10

1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od kontik1 »

Vsecky vas zdravim
Mam na oprave VW CADDY 1.9 TDi 77kw rok 2005 bez DPF.
Jde o to ze to jede jak bez turba. Turbo je ok, tlaci to co ma. Cele rozdelane, vycistene. Vaha vzduchu byla zkousena s jineho auta a pak i nova. EGR je zaslepen, vyfukem to neni, podavacka dava, cerpadlo na hlave je vymeneno, zkontrolovane rozvody, nastavenej predvstrik, vubec to nekouri a netahne, zkouseli jsme vetsi davku na vstrikach a zadna zmena, palivac novy, cidla otacek zkousena s pojizdneho vozu. Opravdu uz nevim na co se mam podivat.... :(
Golf 5 1.9Tdi EGR off, DPF off, výfuk, sání, Hybrit, 2.7bar 208Kw, Brzdy 345mm

Uživatelský avatar
Luky.Sipak
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1842
Registrován: 11.08.2010 20:07
Bydliště: Plzeňský kraj

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Luky.Sipak »

kontik1 píše:Vsecky vas zdravim
Mam na oprave VW CADDY 1.9 TDi 77kw rok 2005 bez DPF.
Jde o to ze to jede jak bez turba. Turbo je ok, tlaci to co ma. Cele rozdelane, vycistene. Vaha vzduchu byla zkousena s jineho auta a pak i nova. EGR je zaslepen, vyfukem to neni, podavacka dava, cerpadlo na hlave je vymeneno, zkontrolovane rozvody, nastavenej predvstrik, vubec to nekouri a netahne, zkouseli jsme vetsi davku na vstrikach a zadna zmena, palivac novy, cidla otacek zkousena s pojizdneho vozu. Opravdu uz nevim na co se mam podivat.... :(
Co počítač? Nebo nějaká kabeláž? Těžko takle hádat
Golf MK7 Variant R-Line WHITE SHADOW

TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=2 ... 8#p3331458" onclick="window.open(this.href);return false;


ex: TOPIC: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=129&t=210467" onclick="window.open(this.href);return false;

kontik1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.07.2012 09:10

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od kontik1 »

Vsecko se nechalo promerit a dokonce i porovnat s jinym autem vse ok...
Golf 5 1.9Tdi EGR off, DPF off, výfuk, sání, Hybrit, 2.7bar 208Kw, Brzdy 345mm

Uživatelský avatar
KayOne
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 26.05.2012 13:29

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od KayOne »

Doporučuji dekarbonizaci ......

Radek501
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 06.11.2013 17:28

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Radek501 »

Mám uplně stejný problém jako ty. Diagnostika OK. Turbo tlačí, ale auto jede jako SDI. Vše zkontrolované. Jestli jsi to odstranil, tak napiš čím to bylo.

Golf_2014
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 09.04.2010 19:52

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Golf_2014 »

čus dneska když jsem jel golfem 1.9 tdi 77 kw tak jsem ho do kopce sešláp ozvala se rána jako by něco prasklo a najednou to vůbec netáhlo, jak bez turba. Začlo to černě hulit, možná trošku škubat a zjistil jsem že vylítla tahle ta hadice http://www.cc-autodily.cz/hadice-spojovaci-tlak-3" onclick="window.open(this.href);return false; byly v hajzlu ty zuby v těch spojkách takže tam nedrží vždycky vylítne moc tomu nerozumím a vím že jste tu psali o něco proměření tlaku který mě asi nejspíše chyběl co? Věřím že výměna můj problém vyřeší snad to někomu pomůže:-)

ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od ladulel »

Vyměnit všechny male hadičky co vedou od toho podtlaku. Podtlak profouknot nejlepe kompresorem. U mě tohle tenhle problem vyřešilo :drinks:

Monofer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.03.2023 15:13

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Monofer »

Ako sa problem nakoniec vyriesil?mam podobny problem na o2 1.9 tdi bxe,turbo po repase,hadicky nove,vaha menena,rozvody ok ale auto nema vykon,akokeby bez turba :(

Monofer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.03.2023 15:13

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Monofer »

Ako sa problem nakoniec vyriesil?mam podobny problem na o2 1.9 tdi bxe,turbo po repase,hadicky nove,vaha menena,rozvody ok ale auto nema vykon,akokeby bez turba :(

Monofer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.03.2023 15:13

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Monofer »

Ako sa problem nakoniec vyriesil?mam podobny problem na o2 1.9 tdi bxe,turbo po repase,hadicky nove,vaha menena,rozvody ok ale auto nema vykon,akokeby bez turba :(

Monofer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 13.03.2023 15:13

Re: 1.9 TDi 77Kw nema vykon. Uz si nevim rady

Příspěvek od Monofer »

Ako sa problem nakoniec vyriesil?mam podobny problem na o2 1.9 tdi bxe,turbo po repase,hadicky nove,vaha menena,rozvody ok ale auto nema vykon,akokeby bez turba :(

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“