Spojka

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bedrich007
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 12.03.2011 21:41

Spojka

Příspěvek od Bedrich007 »

Zdravím,

vím že se tu to téma řešilo, ale přesně jsem to nějak nemohl najít. Čím dál víc mi, ale jen při couvání nebo rozjezdu, auto zarachtá, nebo zakvičí. Hodně se tu něco podobného řešilo, že by to myslím mohlo dělat spojkové ložisko. Tak bych se jen chtěl optat, zda by to nemohlo být i něco jiného, nebo neměl někdo jiný přesně s tímto zkušenosti ?

Řazení a vše jde ok, opravdu to dělá jen při rozjezdu a couvání a nejvíce při studeném motoru, jakmile jedu třeba 50km, tak to vůbec neudělá, nebo jen trošku. Moc se mi nechce do výměny, ale když má člověk celkem pěkné auto a při rozjezdu na křižovatkách si připadá jak kdyby měl 20 let starou skořápku a lidi na něj dycky koukají co se to děje :(. Teď v zimě to bude dělat obzvlášť.

Díky za pomoc a nápady
VW GV 2.0TDI Goal 103Kw Black- historie
VW GVII 1.4TSI Maraton Edition 92Kw Gold - současnost

Uživatelský avatar
PetrSs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 16.02.2012 20:58
Bydliště: Jihlava

Re: Spojka

Příspěvek od PetrSs »

ještě bych zkusil vyměnit olej v převodovce a pak až se pustit do výměny komplet spojkový sady...záleží co to je přesně za zvuky jestli to jde fakt z převodovky nebo to může mít za důsledek kloub například
Golf V GTI edition 30,big brake kit audi tt rs 370mm,ramair intake,LOBA motorsport HPFP APR Stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR

Uživatelský avatar
golfplus 75
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.06.2013 18:54
Bydliště: stredocech

Re: Spojka

Příspěvek od golfplus 75 »

ahoj , mam najeto cca 190 tis. km a asi mne bude casem cekat spojka, pri tech kilometrech je to otazka casu. Nejake zkusenosti s necim podobnym http://www.youtube.com/watch?v=3mTslShW--o" onclick="window.open(this.href);return false; ??? nejaky tip na Golf Plus r.v 2006 1.9 tdi 77 kw ( chip ) ?
GOLF PLUS 1.9 TDI r.v 2006 ( BLS )
DPF off, EGR off,CHIP - http://motorpower.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
maverick1
Profík
Profík
Příspěvky: 1113
Registrován: 12.11.2010 09:14
Bydliště: Kladno

Re: Spojka

Příspěvek od maverick1 »

To vypadá zajímavě, taky mě spojka čeká, zajímalo by mě jestli s tím někdo má zkušenost...
VW Passat Alltrack B8 BiTdi

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“