2.0 vs 1.9 vs 1.9 4mot

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

2,0TDI 4motion

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

ok, Sako - rozumím - my jsme se trochu odchýlili od tématu... :lol:

takže moje doporučení - dvoulitr benzín. Dílem z lásky k benzínu, dílem jednoduchostí a výkonem tohohle motoru.a tichostí, kultivovaností, image,...
a nebo si počkej až budou diesely od VW commonraily - pak nám benzíňákům odpadne jeden argument proti - bude to už tišší...
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

takze prece jenom jsi zbohatlik :D :D :D R32 forever.amen

Uživatelský avatar
FandisR32
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 251
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rokycany

Příspěvek od FandisR32 »

FandisR32 píše:2,0TDI 4motion
teda pokud chces diesel jinak radeji ten benzin

Uživatelský avatar
Marty
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kozomín

..

Příspěvek od Marty »

Zdarek,ja sem sem kouknul a kdyz vidim ze vlastne diesel patri do kamen pride mi to blbost,mam doma Octavii 2 1,9tdi 77kw a ver ze zadny silak to neni ale krasne to staci,dle me jestli se chces pekne svezt tak chip na 105 kw neni malo...jinak ten motor je dle me nejlepsi co de vybrat,i v casaku bylo ze treba casem s motorem 1,9tdi bude golf5 i Octa nejvic prodejna.Dle meho nazoru nejlip udelas kdyz koupis 1,9tdi,das chip ....

Uživatelský avatar
rick
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště:

Příspěvek od rick »

Já bych se přimlouval taky za benzín.Ve čtyřech autech za sebou sem měl diesla a teď už rok sedlám benzín.Štve mě jen,že sem si nepřiplatil za 2.0.Ta pohoda při jízdě je nesrovnatelná.A hlavně mě baví,když jde motor trochu vytočit.Takže hned po 3 letech jdu do nějaký silnější mašinky.

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

tezko radit, ctyrkolka ma urco svy, ale je pravda, ze to neni zadarmo
Ja osobne jsem velmi spokojen s 2.0 TDI, vykon, kroutak a spotreba je super, navic pro zavodniky se da zmenit (nebo upravit) ridici jednotka a mas 170 HP
Jestli chces, tak Te nekdy svezu, jestli se nebojis... :lol:

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SakoVerife »

Jarousak píše:tezko radit, ctyrkolka ma urco svy, ale je pravda, ze to neni zadarmo
Ja osobne jsem velmi spokojen s 2.0 TDI, vykon, kroutak a spotreba je super, navic pro zavodniky se da zmenit (nebo upravit) ridici jednotka a mas 170 HP
Jestli chces, tak Te nekdy svezu, jestli se nebojis... :lol:
nebojim :wink: uz jsem se vezl u Oakleye takze vim jak to jede. Navic jsem videl ty sprinty :wink:

Uživatelský avatar
zajda
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zajda »

SakoVerife píše:
Jarousak píše:tezko radit, ctyrkolka ma urco svy, ale je pravda, ze to neni zadarmo
Ja osobne jsem velmi spokojen s 2.0 TDI, vykon, kroutak a spotreba je super, navic pro zavodniky se da zmenit (nebo upravit) ridici jednotka a mas 170 HP
Jestli chces, tak Te nekdy svezu, jestli se nebojis... :lol:
nebojim :wink: uz jsem se vezl u Oakleye takze vim jak to jede. Navic jsem videl ty sprinty :wink:
jj 2.0 TDI je uplně o něčem jiným jak 1.9, ale já kdybych kupoval TDI tak jedině 2.0TDI 4motion.... :-)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

zajda píše:
SakoVerife píše: nebojim :wink: uz jsem se vezl u Oakleye takze vim jak to jede. Navic jsem videl ty sprinty :wink:
jj 2.0 TDI je uplně o něčem jiným jak 1.9, ale já kdybych kupoval TDI tak jedině 2.0TDI 4motion.... :-)
pak dlouho nic, pak R32 a pak hodně dlouho
dlouho




dlouho





dlouho





dlouho nic a pak GTI, a po něm už výš nic není, pak možná až F-16C (ale Sako, tu si nekupuj, ta má velkou spotřebu a je pro jednoho) :lol:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
gizmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od gizmo »

uprimne resim to same, mam G4 1.8T , jezdim dlouhe cesty po nemeckych dalnicich do prace, a neskuetcne to zere a chybi tomu 6kvalt ..obcas jezdim sluzebni passat 2.0TDI a prijde s timto motorem dost liny, nemecky kolega me po A3 (dalnice, ne audi) svezl novym GV GT TDI co ma pro sebe a dost me to nadchlo, precijenom to s mensim golfem lepe cvici (takze predvadecka to jisti)...jinak kdybych chtel utratit mega za auto, tak si bez urazky koupim jete EVO a ne R32...ale to je jenom muj nazor ...ja na spotrebu musim koukat , takze evo nebude ...) :cry:

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

mas recht, ja jsem naprosto spokojenej. Koukam, ze se chystas na tu 170 k verzi, to bude super kara, uz ta moje ma kroutak jako prase, je to hodne znat. Ta 170-ka se rozbiha o neco rychleji, nevim o jaky uvazujes vybave...

Uživatelský avatar
gizmo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od gizmo »

Jarousak píše:mas recht, ja jsem naprosto spokojenej. Koukam, ze se chystas na tu 170 k verzi, to bude super kara, uz ta moje ma kroutak jako prase, je to hodne znat. Ta 170-ka se rozbiha o neco rychleji, nevim o jaky uvazujes vybave...
mno beru co bude, s timhle motorem mi jich moc na vyber nenabidnou si myslim .... vpodstate mi jde jen o černou barvu,aut.klimatizaci, bi-xenony a el.vokno ...........
audio, navigaci ,folie a kolečka si dam stejne svoje

ovsem pravda ze vetsi vyber je treba mezi 103KW , 4MOTION ...tech je rel. dost i v predvadeckach...ze bych slevil z naroku? uvidime

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

to jsem Ti chtel prave naznacit :-) kdyby ti treba v budoucnu 103 kw bylo malo, staci poladit ridici jednotku
Jinak nevim, jak moc jsi narocnej, ja mam audio a kolecka seriovy, s obojim jsem moc spokojenej - tady je ten muj golf s kufrem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... highlight=

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvidos »

ted jsem nekde cetl ze zacinaj s 1.8TFSI do ochcavek, tak golfikovi by to taky sluselo :-)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“