2.0 vs 1.9 vs 1.9 4mot

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

dle mého názoru, se 1,8TFSI do G5 dávat nebude. Protože v koncernu je to náhrada právě za 2,0 FSI (bez turba), který he zrovna u G5 srovnáván s novou 1,4TSI. Cenově prý bude 2,0FSI a 1,8TFSI hodně podobně u Okty. No a mít v nabídce 1,8TFSI 118kw a 1,4TSI 125kw a jen o 50tis. dražší 2,0TFSI (GTI), to podle mě VW u G5 neudělá...
To by poklesl už tak nízký prodej 1,4TSI... A nebo 1,8TFSI by se dával nově do GT SPORT, ale co pak udělaj s 125kw TSíčkem??

no nic jen taková úvaha
Naposledy upravil(a) čapik dne 17.05.2007 09:25, celkem upraveno 1 x.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvidos »

dyt jo, a navic ja jsem spokojen, velice spokojen!! at si tam daj treba mysi behajici v kleci :-)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Dejvidos píše:dyt jo, a navic ja jsem spokojen, velice spokojen!! at si tam daj treba mysi behajici v kleci :-)
nene, já to myslel že to srovnávaj s 2,0FSI (verze bez turba)
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvidos »

Martin IV. píše:
Dejvidos píše:dyt jo, a navic ja jsem spokojen, velice spokojen!! at si tam daj treba mysi behajici v kleci :-)
nene, já to myslel že to srovnávaj s 2,0FSI (verze bez turba)
ja vim, ja jen ze at si tam daj cokoliv tak jsem spokojen s tim co tam mam ted a nekoukam po jinem :-)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

Dejvidos píše:
Martin IV. píše: nene, já to myslel že to srovnávaj s 2,0FSI (verze bez turba)
ja vim, ja jen ze at si tam daj cokoliv tak jsem spokojen s tim co tam mam ted a nekoukam po jinem :-)
jj, a co tam liješ za béňo?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Jarousak píše:to jsem Ti chtel prave naznacit :-) kdyby ti treba v budoucnu 103 kw bylo malo, staci poladit ridici jednotku
Jinak nevim, jak moc jsi narocnej, ja mam audio a kolecka seriovy, s obojim jsem moc spokojenej - tady je ten muj golf s kufrem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... highlight=
Pocuj, jak si pozeram znova fotky, tak ma napadlo ti poradit jednu vec. Pisal si, ze sa ti nezmestia okuliare do tej priehradky, kde sa ovlada osvetlenie vozidla /hore na strope/. Takze ked chces aby sa ti tam tie okuliare zmestili, staci, ak vyberes ten kus gumy co je vovnutri. Mne sa tam tiez okuliare nezmestili, a jak som to vybral, paradicka. Tak to skus, je to super vec, nikto ti ich neprisadne alebo ti nebudu padat na zem a pod. :P

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10099
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Příspěvek od majkl1 »

z fyzikálního hlediska 170"nas*anejch" hřebců toho můsí víc sežrat jak 90 upocenejch poníků. a taky toho víc utáhnou :velo:
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dejvidos »

Martin IV. píše:
Dejvidos píše: ja vim, ja jen ze at si tam daj cokoliv tak jsem spokojen s tim co tam mam ted a nekoukam po jinem :-)
jj, a co tam liješ za béňo?
zatim jsem ho musel sidit jenom 95tkou, cestou dom nic jineho nebylo a pesky k dalsi pumpe daleko,
ale dam mu asi na provetrani poradne nadlabnout power shell :-) a ja si hodim dietu :-)

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

majkl1 píše:z fyzikálního hlediska 170"nas*anejch" hřebců toho můsí víc sežrat jak 90 upocenejch poníků. a taky toho víc utáhnou :velo:
jj, tak PD jsou celkově rozežranější než původní 66kw a 81kw TDi
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

Příští weak budu mít doma 170 koňové TDI tak pak poreferuju, ale jen lehce... nebude ještě zajeté

Uživatelský avatar
Jarousak
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Jarousak »

Benne píše:
Jarousak píše:to jsem Ti chtel prave naznacit :-) kdyby ti treba v budoucnu 103 kw bylo malo, staci poladit ridici jednotku
Jinak nevim, jak moc jsi narocnej, ja mam audio a kolecka seriovy, s obojim jsem moc spokojenej - tady je ten muj golf s kufrem: http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... highlight=
Pocuj, jak si pozeram znova fotky, tak ma napadlo ti poradit jednu vec. Pisal si, ze sa ti nezmestia okuliare do tej priehradky, kde sa ovlada osvetlenie vozidla /hore na strope/. Takze ked chces aby sa ti tam tie okuliare zmestili, staci, ak vyberes ten kus gumy co je vovnutri. Mne sa tam tiez okuliare nezmestili, a jak som to vybral, paradicka. Tak to skus, je to super vec, nikto ti ich neprisadne alebo ti nebudu padat na zem a pod. :P
neboj, to jsem zkousel hnedka, ale bohuzel, ac mam malou sisku, tak sportovni bryle se do tehle schranky nevejdou
a doktorsky na cteni zatim nepotrebuju a v aute asi ani potrebovat nebudu, pos.ali to, stejně jako citlivost destoveho senzoru

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Jarousak píše:
Benne píše: Pocuj, jak si pozeram znova fotky, tak ma napadlo ti poradit jednu vec. Pisal si, ze sa ti nezmestia okuliare do tej priehradky, kde sa ovlada osvetlenie vozidla /hore na strope/. Takze ked chces aby sa ti tam tie okuliare zmestili, staci, ak vyberes ten kus gumy co je vovnutri. Mne sa tam tiez okuliare nezmestili, a jak som to vybral, paradicka. Tak to skus, je to super vec, nikto ti ich neprisadne alebo ti nebudu padat na zem a pod. :P
neboj, to jsem zkousel hnedka, ale bohuzel, ac mam malou sisku, tak sportovni bryle se do tehle schranky nevejdou
a doktorsky na cteni zatim nepotrebuju a v aute asi ani potrebovat nebudu, pos.ali to, stejně jako citlivost destoveho senzoru
senzor nemam, ale okuliare sa tam nastastie zmestia. A to mam tiez sportove, bolle :P

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“