Nejde nastartovat

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Nejde nastartovat

Příspěvek od repu »

Custe, mam problem s mym Golfem V 1.9 TDI 77kW. Dneska jak jsem jel z prace tak vse bylo ok. Zastavil jsem a asi po 10 minutach jsem chtel zase nekam jet a auto jsem uz nemohl nastartovat. Po dalsich 15 minutach auto na chvili naskocilo ale motor nesel plynule ale jako kdyby vynechaval a pak stejne zdechnul. Pred pul rokem mi to udelalo jednou neco podobneho ale auto pak normalne jelo. Oba ty dny kdy co se mi to stalo prselo nebo bylo mokro. Je mozne aby se nekde dostala voda a delalo to takovy bordel?

Diky za rady

repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od repu »

Kdyby mel nekdo stejnou zavadu tak u me to bylo spatnym cidlem otacek klikove hridele a zhavici civkou na tretim valci. Celkem to stalo 3400 a mechanik mi rekl ze doufa ze to cidlo uz nikdy menit nebude.

repu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 05.09.2012 08:44

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od repu »

Tak vcera mi to udelalo zase. V servise nikdo nevi co s tim je a jen porad dokola meni cidlo otacek protoze jim wag ukazal chybu :( Vcera jsem nasel trochu vody ve zlabku pod steraci. Nemuze toto hrat roli? Je tam neco ukostrene a na tom byla voda. Mohlo by to hrat roli?

viz foto:
https://drive.google.com/file/d/0B3x4hy ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;

Díky

mazliiicek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 02.09.2012 20:50

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od mazliiicek »

Mě to jednou dělala nafta podivej se do pal.filtru jak na tom jsi pokud na dně tak jdi po hadičkách :-) měsíc trapeni a zavadu jsem si našel u vracečky tandemoveho čerpadla hadička netesnila nasavala vzduch do filtru :-(

tomaspernica
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.01.2015 16:23

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od tomaspernica »

Dva dny studuji a vim prd. Golf 5 nestartuje,sem tam naskoci a umre. Ve filtru 2 cm nafty.povoleni ovzdusnovaku na filtru,nafta nejde. Pod zadni sedackou rozborka cerpadla. Zjisteno - zanesene sitko,zaneseny jednocestak pro tu spodni vanu co v ni sedi cerpadlo. Tzn.cerpadlo tlacilo jen druhou hadickou zpet do te male nadrzky, ta se nenaplnila diky zanesnemu jednocest.vent. a cerpadlo nasaje jen pri min ponoreni cca 1.5 cm. Zavada odstranena bez pouziti vagu asi za dve hodiny i s kavou a par cigaretama. Email tu mam, tak pokud nekdo chce lepsi info . tom

tomaspernica
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 04.01.2015 16:23

Re: Nejde nastartovat

Příspěvek od tomaspernica »

Dva dny studuji a vim prd. Golf 5 nestartuje,sem tam naskoci a umre. Ve filtru 2 cm nafty.povoleni ovzdusnovaku na filtru,nafta nejde. Pod zadni sedackou rozborka cerpadla. Zjisteno - zanesene sitko,zaneseny jednocestak pro tu spodni vanu co v ni sedi cerpadlo. Tzn.cerpadlo tlacilo jen druhou hadickou zpet do te male nadrzky, ta se nenaplnila diky zanesnemu jednocest.vent. a cerpadlo nasaje jen pri min ponoreni cca 1.5 cm. Zavada odstranena bez pouziti vagu asi za dve hodiny i s kavou a par cigaretama. Email tu mam, tak pokud nekdo chce lepsi info . jinak je to 1.9 2004. Tom

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“