Při startu chytne na +- 600 ot. a chcípne Golf V 1.9 TDi 77kW

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
dexxteer
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.02.2014 12:55

Při startu chytne na +- 600 ot. a chcípne Golf V 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od dexxteer »

Ahoj, mám Golf V 1.9 TDi 77kW koupil jsem auto z rodiny a stala se mi taková věc!!!

Nastartoval jsem normálně a ujel asi 20km k benzínce kde jsem natankoval a chtěl pokračovat v jízdě, ale při otočení klíčem auto hned sice naskočilo ale jen asi na 600ot. a po +- 3 sekundách chcíplo. Tak se to opakovalo asi 15x a stále to samé, ať jsem čekal (nažhavil) nebo hned startoval. Dali jsme kafe a znovu jsem to šel zkoušet a asi na podruhé to úplně normálně naskočilo... Pak to startovalo už zase normálně Za tři dny se mi to stalo znovu ale hned dopoledne jak jsem přišel po předchozí noci k autu, tedy nebylo zahřáté, sice chytlo na potřetí asi ale stalo se. Mezitím jsem podnikl cestu asi 800km a táhne krásně, spotřeba ukázková, jen se prostě občas stane tohle.

Otočím klíčem, chytne na +- 500-600 ot. na 2 až 4 sec. a chcípne. Někdy to trvá než normálně nastartuje jindy napodruhé ale jinak startuje úplně normálně a táhne předpisově...

Kdyby jste náhodou někdo věděl, nebo měl podobnou zkušenost, budu rád za každou radu, či tip. Dík moc

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Při startu chytne na +- 600 ot. a chcípne Golf V 1.9 TDi 77kW

Příspěvek od motorpower »

:) Odkud jsi, rok výroby atd...
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“