Teče olej z převodovky

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
KR3JZ1K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.07.2008 20:46
Kontaktovat uživatele:

Teče olej z převodovky

Příspěvek od KR3JZ1K »

Zdravim vsechny. Mam problem a chtel jsem vedet zda nemel nekdo podobny problem. Mam GV kombik 1.9 tdi 77kw 5stupnovej manual najeto 190000. Uz nejakou dobu se pri rozjezdech ozyva bouchani a to same pri prerezeni. Tipoval jsem to na spojku. V nedeli jsem se vratil z dovolene kde jsem najezdil cca 4 tis. Km vcetne 1400 km dlouhe cesty zpet mi zacal tect olej z prevodovky. Po prijezdu domu a zvednuti auta byl videt velky unik oleje okolo obou poloos a jejich velka vule hlavne dlouhe. Chci se pustit do vymen unasecu symerinku a vnitrnich kloubu. Jen mam strach aby nebyla spatna prevodovka. Poradi nekdo kdo mel podobny problem??? Dekuji.

VWGOLF5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.05.2011 14:56

Re: Teče olej z převodovky

Příspěvek od VWGOLF5 »

Zkus sundat leve kolo a pak by si mel videt na bok prevodovky kde je kryt kulaty zelezny potazeny plastem jestli ti to netece okolo nej, je mozny ze uz tam budes mit hodne malo oleje, ten kryt rezne a zacne to kolem nej chcat.

KR3JZ1K
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 17.07.2008 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Teče olej z převodovky

Příspěvek od KR3JZ1K »

Tak o vikend jsem se do toho pustil. Vypustil jsem olej a nebylo tam ani pul litru oleje. Vsechen musel vylitat. Unasece vymeneny ale porad velke vule takze je to v diferencialu a prevodovka ven.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“