2.0 tdi vysoká kouřivost

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
pepalos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.09.2014 14:59
Bydliště: Zubří

2.0 tdi vysoká kouřivost

Příspěvek od pepalos »

Ahoj, potrebuju pomoc :( mam Golf v 2.0 tdi 103kw

Dnes jsem byl s mazlikem na STK a k memu udivu jsem neprosel emisemi, vubec nechapu cim to je co se deje nebo co a hlavne co ted delat. Technik nejprve nemohl vubec chytnout otacky porad mu to hlasalo vysoke jenze dement mel zaplou klimu, dalkove i radio to by mohlo byt tim ne? No jenze nakonec moje auto nedalo emise s duvodem: mate velkou kourivost. Nameril mi 0,94 a nedal mi emise. Muzete mi prosim poradit co mam delat? Cim to muze byt? Nebo jestli se ten technik nejak nespletl v necem.. Neprisel mi moc zauceny a hlavne byl protivny jak prase.. Na moji otazku a prosim vas cim to muze byt? Mi jenom odprskl.. Jak to mam vedet ja nejsem vsevedouci nemate si kupovat tdi..moc dekuju za rady :(

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: 2.0 tdi vysoká kouřivost

Příspěvek od -Jakub- »

vážně to moc kouří?
začal bych kvalitní naftou a aditivem pro čištění vstřiků pokud to není žádná katastrofa

pepalos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 23.09.2014 14:59
Bydliště: Zubří

Re: 2.0 tdi vysoká kouřivost

Příspěvek od pepalos »

Problem je, ze mi to prave vubec nekouri, ani teosku rekl mi to tem technik na stk ze mu pc napsal vysoka kourivost a poslal me domu, ale kdyz turuju auto tak absolutne zadny dym ani nic nejde tak nevim o co mu jde kdyz to je ve vysokych otackach tak teochu sedyho dymu taky polopruhledny ale to udela kdyz se to vytoci az do cervenyho jinak absolutne zadnej dym.. Tak kde by mohl byt problem potom? Zkusit jinou stk? :/

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“