Unikajici vyfukove plyny pry u egr ventilu (edit: u chladice zpetneho vedeni spalin)

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Unikajici vyfukove plyny pry u egr ventilu (edit: u chladice zpetneho vedeni spalin)

Příspěvek od klimbik »

Caute. Resim dneska problem u audi a3. Je tam motor BLS, ktery by podle vseho mel byt stejny jako u golfa, tak mozna nekdo bude vedet. Auto v zatahu syci. Kdyz jsme ho dali do servisu tak jsme se ptali co by mohla byt pricina a oni rikali ze unika vyfuk u egr. Ja jsem dneska mrknul jak to vypada. Je to tam cele cerne od sazi ale vubec mi to nepripomina egr ventil. Ja ho znam teda jen u meho passata, ale tohle vypada o hodne jinak. Nevite prosim co bych mel jako prvni zkontrolovat? Sundal jsem tam takovou kapsicku s patentem ktera am chrani ty gumove valecky pred teplem evidentne. Ale jinak nevim kde a co zkontrolovat. Jak se ta soucastka jmenuje co je na obrazku zasvinena od sazi? Diky
Přílohy
image.jpeg
Naposledy upravil(a) klimbik dne 06.02.2016 15:26, celkem upraveno 1 x.
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Uživatelský avatar
klimbik
Závodník
Závodník
Příspěvky: 653
Registrován: 18.03.2008 12:25
Bydliště: OstraVWa

Re: Unikajici vyfukove plyny pry u egr ventilu

Příspěvek od klimbik »

tak uz se mi povedlo zjistit, ze je to pry chladic zpetneho vedeni spalin. nicmene neco na nem je netesneho asi, ze to lita ven a syci. predpokladam taky ze bude nizsi vykon diky tomu
moje instruktážní videa!
-->EGR-OFF na AFN 81kw
-->EGR-OFF na BLS 77kw
-->MAF-OFF
-->dvojitá koncovka výfuku
-->čištění a kontrola žhavičů

pokud se vám líbily, nezapomeňte lajkovat! :)

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“