Váš názor

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Váš názor

Příspěvek od VWmartinoof »

Mám možnost koupit vozidlo Golf V rok výroby 5/2004 z De 2.0TDi 103KW kod motoru BKD tuším že je bez DPF. Jaký máte zkušenosti? Plno lidí píše že u těchto motorů praskají hlavy i když 6kvalt je lepší než 5kvalt. Děkuji za názory.
Přílohy
58074b82de10d68056f50000.jpg

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: Váš názor

Příspěvek od VWmartinoof »

Nebo mi alespoň zašlete odkaz kde se něco dočtu,tady jsem toho moc nenašel. Většinou to začne debatou o motoru a skončí to u spojky...

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor

Příspěvek od SakoVerife »

A co chceš slyšet? Špatně hledáš, psáno tady toho bylo dost.
Kolik má najeto? Co vše bylo měněný?
pěti 150-200 odchází dvouhmota a jiné věci (turbo, EGR atd)
U BKD je ta dvouhmota spíše pravidlo, prostě na to motory s tímhle kódem motoru trpí.

Hlavy trpí, v horším případě praskají , nebo minimálně přetěsnit. To by ale měli být spíše asi u všech kódu motoru s nájezdem okolo 200 tis.

Každé auto má něco i když se o to lidi starají dobře.....
[WINKING FACE]

Uživatelský avatar
VWmartinoof
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 06.01.2008 12:44
Bydliště: Střední Čechy

Re: Váš názor

Příspěvek od VWmartinoof »

Špatně nehledám jen většina témat o motoru končí u spojky a ceny za materiál,když si založím téma tak většinou se držím tématu a když potřebuji poradit ohledně spojky,tak se poptám v diskuzi o spojkách. Mě jen občas příjde že lidi tu poradí jen někomu,komu zkrátka chtějí. Protože se tu najdou témata na které nikdo neodpoví i když by opravdu tu pomoc potřeboval třeba urgentně.
SLušně jsem se zeptal a nepotřebuji aby mi třeba někdo odpovídal,když na to nemá chuť,nebo si tu zvedal ego tím že zrovná ví něco co ten dotyčný neví. Pokud se nějací takový najdou,oceňuji když se radši zdrží tématu a neodpovídají... Takový lidi většinou vypadají jako někdo kdo něco ví a ve směs si to někde vyčtou z příručky a hrajou si tu na chytrý. Ale to nevadí,když nikdo neporadí,zlobit se nebudu,pak ale nechápu proč to má působit jako club když tu lidi pomáhají jen někomu nebo vůbec...

Uživatelský avatar
Curry
Řidič
Řidič
Příspěvky: 92
Registrován: 07.04.2012 15:41
Bydliště: Zlínský kraj

Re: Váš názor

Příspěvek od Curry »

Tento rok jsem taky řešil to dilema, jestli 1.9 TDI nebo 2.0 TDI, ale díky tomu velkému množství problémů s těmi dvoulitry a často i díky podezřele nízkým cenám a podezřelým nájezdům jsem šel raději do 1.9 TDI 77 kw. Nechal jsem upravit soft na 104 kw a nestěžuju si.

Když jsem koncem léta procházel bazary a inzeráty, tak jsem se svezl i v 2.0 FSI a oproti tomu TDI mi to připadalo že to nějak netáhne - ale o tomto je tady na foru také hodně popsáno, že ty motory mají skrátka jiný projev a nejde to napřímo srovnávat.

Jinak jak psal SakoVerife - pokud chceš nějaké rady tady od členů, asi bys měl napsat více informací, takto podle toho cos napsal bych nevěděl co ti poradit.

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“