VW golf 66 KW PD - vibrace

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
DeeMail
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.03.2017 17:51

VW golf 66 KW PD - vibrace

Příspěvek od DeeMail »

Zdravim. Jdu si pro radu. Vlastním VW G5, 1.9 TDI 66 KW PD Bez dpf ( BRU ).
Auto mam 3/4 roku a pořád řeším jeden problém .. Nový vstřiky, a teďka začlo auto na volnoběh vibrovat ( škytat ). I za studena i za tepla. Když chvili stojim na místě, tak začne vibrovat, když ale šlapnu na plyn na vyšší otáčky, tak je to ok, a jak chvili stojí znova. Mechanik rekl, že zkusit vymenit gumičky na vstřikách a nebo že bude načlá vačka. Vibrovalo to méně ze začátku jak jsem dovezla, ale teďka už to klepe hodně, a je to dost cítit v autě. Projížděla jsem tu forum, a nkdo tu psal na setrvák ( spojku načlou nebo KO nepoznám, jestli máte rady uvítám ).

Pak mam problém s tim že když je auto studen, teďka ráno bývá většinou chladněji, tak cca okolo 90km/h je auto jako kdyby nemazalo jak by mělo, jako by něco dřeloo, tak zda je to teda už vydřená vačka.

Díky moc :cry:
Seat Ibiza 1.9 TDI 74 KW - prodáno
VW GOLF V 1.9 TDI 66 KW

tajo7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 31.07.2017 07:24

Re: VW golf 66 KW PD - vibrace

Příspěvek od tajo7 »

Zdravím, problém si vyriešila ?

Ja mám tiež tento problém, za studena aj za tepla auto pri stati vibruje . Mám pocit že zo mňa vytrasie dušu :( Pridám trošku plynu a vibrovanie prestane.

Na fóre som sa dočítal o spojke, ale pri stlačení spojky sa vibrácie nestratia. A jednak bola nedávno menená. Vstreky podľa diagnostiky sú v dobrom stave.

Niekto kto mal podobný problém a to vyriešil ? Bol by som veľmi vďačný za každú radu.

Ďakujem
VW GOLF V 1,9TDI

DeeMail
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 31.03.2017 17:51

Re: VW golf 66 KW PD - vibrace

Příspěvek od DeeMail »

tajo7 píše:Zdravím, problém si vyriešila ?

Ja mám tiež tento problém, za studena aj za tepla auto pri stati vibruje . Mám pocit že zo mňa vytrasie dušu :( Pridám trošku plynu a vibrovanie prestane.

Na fóre som sa dočítal o spojke, ale pri stlačení spojky sa vibrácie nestratia. A jednak bola nedávno menená. Vstreky podľa diagnostiky sú v dobrom stave.

Niekto kto mal podobný problém a to vyriešil ? Bol by som veľmi vďačný za každú radu.

Ďakujem

Ahoj, hele ja teďka momentálně dělala, dva nový vstřiky + gumičky, výměna oleje místo 5W30 za 5W40 hele a je klid :)
Seat Ibiza 1.9 TDI 74 KW - prodáno
VW GOLF V 1.9 TDI 66 KW

tajo7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 31.07.2017 07:24

Re: VW golf 66 KW PD - vibrace

Příspěvek od tajo7 »

Dobre, skúsim ešte dať premerať vstreky inde. Ďakujem :)
VW GOLF V 1,9TDI

tajo7
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 31.07.2017 07:24

Re: VW golf 66 KW PD - vibrace

Příspěvek od tajo7 »

Zdravím, tak napíšem moju skúsenosť. Tie vibrácie som vyriešil gumičkami pod vstreky. Sedlá vstrekov boli vymlátené, zatiaľ je kľud, ale tipujem že budem musieť riešiť v blízkej dobe repas hlavy. Riešil niekto už repas hlavy? Tuším že tie sedla sa dajú vyvložkovať a mal by už byť pokoj. Má niekto skúsenosti?

Ďakujem
VW GOLF V 1,9TDI

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“