houkání v motoru

SDI, TDI, DPF...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Big Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.11.2008 23:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

houkání v motoru

Příspěvek od Big Boss »

ahoj , mám problém mám Golf plus TDI PD 1.9 rv 2006, asi po přečipování mi začlo cosi houkat v motoru je to jakoby nekde v dálce houkala sanitka :D zvuk nahoru dolu podle otáček kolem 1500 otáček. někdo mi poradil nevyvážené turbo, nebo znečištěné turbo apod. nevíte prosim čím to je. před chipem jsem najel málo km tak neím zda to dělalo dříve nebo ne. ale s chipem jezdí dneska kde kdo a nikde jsem problém nenasel. děkuji za radu
Golf Plus
Kawasaki Meanstreak 1500

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Dejvidos »

Big Boss píše:ahoj , mám problém mám Golf plus TDI PD 1.9 rv 2006, asi po přečipování mi začlo cosi houkat v motoru je to jakoby nekde v dálce houkala sanitka :D zvuk nahoru dolu podle otáček kolem 1500 otáček. někdo mi poradil nevyvážené turbo, nebo znečištěné turbo apod. nevíte prosim čím to je. před chipem jsem najel málo km tak neím zda to dělalo dříve nebo ne. ale s chipem jezdí dneska kde kdo a nikde jsem problém nenasel. děkuji za radu
tak houkani jako sanitka mam take - u sharana - byl jsem s turbem - je to problem ze osicka v nem je vycvachtana, hejbe se ve smeru sve osy, a proto to takhle piska/houka, u mne jedina zachrana jine ci nove turbo.

Uživatelský avatar
Big Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.11.2008 23:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Big Boss »

jen takový dotaz, kolik stojí nové turbo. nebo nejde vyměnit jen ta osička??

A dotaz pro ostatní. Nějaký dobrý servis na VW TDI motory v Brně. nechci značkový, jsou drahy kulový vědí. Myslím fakt odborníka. tady na foru jich pár je ale mylím že nejsou z Brna nebo okolí.
Golf Plus
Kawasaki Meanstreak 1500

Uživatelský avatar
Dejvidos
Závodník
Závodník
Příspěvky: 515
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Dejvidos »

Big Boss píše:jen takový dotaz, kolik stojí nové turbo. nebo nejde vyměnit jen ta osička??

A dotaz pro ostatní. Nějaký dobrý servis na VW TDI motory v Brně. nechci značkový, jsou drahy kulový vědí. Myslím fakt odborníka. tady na foru jich pár je ale mylím že nejsou z Brna nebo okolí.
na toto mi rekl ze to nevymeni, turbo me nabizeli tak cca 12 nake neorigo a kolem 20cky VW origo :-(
takze dokud jezdi jezdim ;-) na sanitku uz jsem si zvykl

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od -Jakub- »

mě to houká že když někoho vezu tak se mě zeptá co to je nebo kde jede ambulance :D a to mám najeto jen 29tis. Jezdim 95% jen s milimetrem plynu na spotřebu. Takže žádné prasečiny

Uživatelský avatar
Big Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.11.2008 23:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Big Boss »

:D :D tak to sem rad že nejsem jedinej se sanitkou :lol: :lol: :lol:
ale nezvyknu si na to ani omylem. je to na palici s tím jezdit po měste. taky právě při rozjezdu cca kolem tech 1500 při pomalé jízdě je to katastrofa. na dálnici to je v pohode. jsi mě moc nepotěšil s tím turbem. jo a najeto mám 38tis takže taky skoro nové. bohužel bez záruky - dovoz.
Golf Plus
Kawasaki Meanstreak 1500

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od -Jakub- »

sákra to se začínám bát o turbíčko 8O máš pravdu, nejhorší je to při jízdě po městě když to udržuješ kolem těch 50km/h. Já to mám ještě umocněné tím, že nemám už 3 měsíce rádio :lol:

Uživatelský avatar
Seficek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 38
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Semily

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Seficek »

kluci to je hrozne ja to mam uplne to same, a nechci si zvykat proc to asi takhle odchazi?? myslite si kdyz se to posle na repasi ze s tim nic neudelaji??

Uživatelský avatar
Big Boss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 09.11.2008 23:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Big Boss »

asi by se mel nekdo kdo má káru jeste v záruce zeptat do VW. aby to bylo zadara. jinak je to horší a horší, jen jsem myslel ze nám tady víc expertů poradí co s tím. každej se tady na foru chlubí jak umí čipovat, a ladit TDI, každej je odborník ale houkání neopraví asi nikdo. paráda
Golf Plus
Kawasaki Meanstreak 1500

pufi1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 13.04.2009 16:09
Bydliště: Krompachy

Re: houkání v motoru

Příspěvek od pufi1 »

Nazdarek tak ked to hukani ako hovoris pocut pri preradovani a roby to taky HMMM hlavne pri radeni smerom hore tak je to uplne normalne mne to roby presne to iste . Pocut to hlavne pri razantnejsom preradovani.Vsimol som si ze ked pri preradovani spojku pustam pomalsie tak ten zvuk neje pocut vobec myslim ze je to normalna vec. VW Golf Plus 1,9 TDI 66KW. nazdarek

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od SakoVerife »

vytahujes stary tema. Zrejme to ma jiz vymenene.......

Uživatelský avatar
passatb3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: houkání v motoru

Příspěvek od passatb3 »

Odborníci (nejen) na TDIčka v Brně na Masné v RFauto. Hlavně MISTR Huml.
http://www.rfauto.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Dejv212
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 11.08.2009 21:34
Bydliště: Olomouc

Re: houkání v motoru

Příspěvek od Dejv212 »

Jedina vec co je je vytahnout turbo a poslat ho na opravu nejake firme co se tim zabiva.Resili sme ted stejnej problem na OCTII 4x4 hukot jako prase demontoval sem turbo odvoz na opravu po oprave sepot kvetin proste pohoda a cena byla kolem 8000kc sevsim vsudy.

Uživatelský avatar
SakoVerife
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2011
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NoveVeseli/ZdarnadSazavou/Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: houkání v motoru

Příspěvek od SakoVerife »

taky doporucuji RFauto v Brne, konkretne Humla. Milan je schopnej a znalej, je to mensi clovicek. :mrgreen: Pokud nestiha, je schopnej doporucit nekoho jinyho, samozrejme i poradit v cem je problem. Nicmene jako vsichni schopni, je dost vytizenej, takze predem volejte, radsi.

toby66kw
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 20.03.2008 20:16
Bydliště: Vyškov

Re: houkání v motoru

Příspěvek od toby66kw »

Je na nohách
http://www.vw-club.cz/download/file.php ... &mode=view" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/user/mvolesko#p/u/12/qF3jCrMzNFE" onclick="window.open(this.href);return false;
G5plus 77kw + TURBOPOWER HYBRID + 3x OFF + MVOLESSOFT = 142KW

G4 4X4 66kw + Andre Hybrid + RACE 520 + 12 mm + 3 x OFF + MVOLESSOFT = 152kw

Odpovědět

Zpět na „Motory - diesel“