Barva na brzdové třmeny

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od Torr »

čau lidi,potřebuju poradit mám už vybledlou barvu na třmenech,tak jsem koupil tenhle červený sprej. jenže když jsem začal lakovat,tak jsem zjistil,že ta barva je spíš oranžová než červená jakou má GTI...tak jsem obešel už 3 obchody a všude mi řekli že se tmavší než tahle se neprodává.Nekupoval jste někdo barvu jakou mají origo GTI třmeny.dík
Přílohy
barva-na-brdove-trmeny-modra-400ml-nahled2.jpg
barva-na-brdove-trmeny-modra-400ml-nahled2.jpg (6.78 KiB) Zobrazeno 2258 x

Uživatelský avatar
Pardous
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 347
Registrován: 26.09.2007 11:05
Bydliště: Hořovice/Beroun

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od Pardous »

Torr píše:čau lidi,potřebuju poradit mám už vybledlou barvu na třmenech,tak jsem koupil tenhle červený sprej. jenže když jsem začal lakovat,tak jsem zjistil,že ta barva je spíš oranžová než červená jakou má GTI...tak jsem obešel už 3 obchody a všude mi řekli že se tmavší než tahle se neprodává.Nekupoval jste někdo barvu jakou mají origo GTI třmeny.dík
Nech si namichat akrylat.Jde to i na natirat pokud to neplneji do spreju.A je to lepsi nez nejaky sprej..
MK VII GTI white PERFOFRRR

filipjanousek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 13.12.2009 16:37

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od filipjanousek »

Hele me se osvedcila obycejna plechovka od hamerite nebo jak se to pise a drzi to tam jak zidovska víra za 130 kč

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od Adams »

Taky jsem zkousel Hammerite v plechovce, cena sedi - cca 130 za tu malou, dal jsem 2 natery a jeste mi zbylo hodne barvy.
Ten spray co je na foto jsem zkousel a je taky dobry.

Uživatelský avatar
Torr
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 263
Registrován: 28.05.2008 21:31
Bydliště: Tábor

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od Torr »

Adams píše:Taky jsem zkousel Hammerite v plechovce, cena sedi - cca 130 za tu malou, dal jsem 2 natery a jeste mi zbylo hodne barvy.
Ten spray co je na foto jsem zkousel a je taky dobry.
což dobrej je,ale je moc světlej,já potřebuju tmavší červenou.

Uživatelský avatar
M.E.N.
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 16.10.2009 09:08
Bydliště: Ostrava

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od M.E.N. »

Tuhle barvu jsem použil na LEONa a zdála se mi jako oranžová do doby než zaschla a než jsem nasadil kola... Tak nevím no... Jinak jsem z jednoho spreje udělal dvě auta a barva dobře držela. Po nástřiku se musela vypálit razantním brzděním... Já řeším podobný problém, chci třmeny natřít lesklou černou a toho Hamerritu se trochu bojím, přecejen jsou třmeny vystavovány docela extrémním podmínkám horko/zima, vlhko/sucho a taky proudění vzduchu... Hammerit je tak na zábradlí :lol: :lol: :lol:

Jinak posílám foto třmenů nastříkaných tím červeným sprejem...
Přílohy
49c0b68201a14.jpg

Uživatelský avatar
Freeky5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 147
Registrován: 02.09.2008 15:17
Bydliště: Ocelové KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Re: Barva na brzdové třmeny

Příspěvek od Freeky5 »

Adams píše:Taky jsem zkousel Hammerite v plechovce, cena sedi - cca 130 za tu malou, dal jsem 2 natery a jeste mi zbylo hodne barvy.
Ten spray co je na foto jsem zkousel a je taky dobry.
Hodně lidí mi to nedoporučovalo.Prej hlavně nejde přetřít a od kamínku se prej barva drolí.

Jinak těd to budu také malovat a nechávám si namíchat barvu od profi lakýrů za 500 Kč 20mml prej stačí na cele auto a prej nesmrtelná barva.Kamarád jí už má 5 rokem a kdyz umyje vapkou tak jsou jako nově natřené.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“