Tip na kolesa...

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Tip na kolesa...

Příspěvek od Benne »

No,takze som dostal dnes prislubene od firmy,ze na jar sa budu kupovat disky na moje auti,tak by som bol rad keby ste mi pomohli pri vybere,samozrejme ze mam uz nejake vyhliadnute,ale nejaka rada,ci inspiracia z vasej strany je uprimne vitana,takze hadzte sem foto kolko sa len zmesti a naj ked budu na aute :D Konkretne chcem 17" a cena disku okolo 7 az 8 tisic max,ale kludne sem dajte aj drahsie pre inspiraciu (ale nemusia to byt zrovna lexani :lol: )
ja mam vyhliadnute zatial tieto http://www.elektrony.cz/images/elektron ... mi-big.jpg" target="_blank

Foto mojho auta najdete trosku vyssie,ale jedna sa o cierny golfik 5,klasika,ziadne plus ani gti nic,proste klasika :D

zatim diky

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

a este jedna vec ma napadla,neviete nahodou ake ET by som mal mat,respektive ake ET mozem mat aby som nemusel robit upravy blatniku,ale zas aby to neboli kolajnicky tie kolesa,v TP je ET nejak 50 a to bude asi dost divne,ci nie ?

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

ty kola maj na 17palcovej rozměr dost složitej design, chtělo by to něco jednodušího :wink:

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

Ja mam 7X17 ET35 a je to tak akorat
(nemuzu najit foto na golfikovi... tohle je na pasikovi a ted uz jezdim na zimacich, takze vyfotit nemuzu...)
Přílohy
CIMG2730.JPG
CIMG2730.JPG (30.17 KiB) Zobrazeno 7903 x

Uživatelský avatar
Oakley
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1526
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oakley »

kokyn píše:ty kola maj na 17palcovej rozměr dost složitej design, chtělo by to něco jednodušího :wink:
proto bych volil radši tyhle :wink:
Přílohy
oz-hydra-big.jpg
oz-hydra-big.jpg (79.07 KiB) Zobrazeno 7916 x
A4 Avant 3.0 TDI Sline

kokyn
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 423
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od kokyn »

Oakley píše:
kokyn píše:ty kola maj na 17palcovej rozměr dost složitej design, chtělo by to něco jednodušího :wink:
proto bych volil radši tyhle :wink:
tak tak, v jednoduchosti je krása

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

kokyn píše:
Oakley píše: proto bych volil radši tyhle :wink:
tak tak, v jednoduchosti je krása
no ja som tie co som sem dal videl na jednej ciernej GV a vyzeralo to ako 18 ... a su fakt brutal,ale diky za nazor :)

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

2Jakub : Co to znamena tak akurat ? :D je to dost daleko ? nemoze to skrtat ?

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -Jakub- »

bylo tam mista tak na prst. takze akorat. pokusim se nekde pohledat foto, nebo nahodim z5 na auto jedno kolo :wink:

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

-Jakub- píše:bylo tam mista tak na prst. takze akorat. pokusim se nekde pohledat foto, nebo nahodim z5 na auto jedno kolo :wink:
no keby si nasiel foto bol by som veeeeelmo rad ... :) ale v podstate mozes aj napisat ci si skrtal. Takze skrtal si ? :D

Uživatelský avatar
concorde
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Příspěvek od concorde »

Oakley píše:
kokyn píše:ty kola maj na 17palcovej rozměr dost složitej design, chtělo by to něco jednodušího :wink:
proto bych volil radši tyhle :wink:
tyhle Hydry jsem měl, jsou parádní, ale co je ještě ještě lepší a to si pánové sedněte - prodal jsem je kámošovi na Ochtávku II 4x4, on jí půjčil svojí bábovce a na křižovatce asi jela na červenou a z boku do ní trefilo auto - na zadní část včetně kola. A to překvapení - i když to dostalo kolo a schrnula se i karoserie kolem zadních dveří - kolo je 100% - jen trochu poškrábané, ale jinak nehází, a nebylo ani třeba ho vyvažovat. Pojištovna mu zaplatila kolo nové protože vypadalo hrozně - ale 90% hrůzy byl jen otěr barvy z druhého auta.. takže má teď Hydru jako rezervu ;-)

Takže doporučuji velmi. Ostatně OZ jsem zůstal věrný a mám je nyní na zimu - to je ale v jiné diskusce.
fau-vé je nejlepší, ostatní je hadr...

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

heh, OZ su len moj sen :D uvidime... ale modely ktore sa mi pacia su dost drahe ...

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

ja furt neviem co s tym ET ... mam jedny vybrate ale je tam ET 48 a 7" sirka disku,ale neviem jak to bude vyzerat ... nebude to jak na kolajnicach ?

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Jakub,ked tu budes,tak napis pls ci si skrtal ... diky moc ...

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

nevím jak moc to hoří, ale při použití 17 a 18 kol u G5 se musí vytáhnout blatníky. Proto když si objednáte G5 s origo většímy koly 17/18, nebo GTI/R32 máte jiné blatníky než origo G5... Celkem jsem se tomu divil ale je to tak..

Jinak G5 jsou známé že se na ně dávaj kola s opravdu vysokýám ET......
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“