Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 29.10.2010 11:40
Bydliště: Přibyslav, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od Miro_CZ »

No přesně tak - 99,99% lidí neví o GTI nic takže si myslím, že to nikoho moc pohoršovat nebude :) A já je tam zase nedávám proto že to jsou GTI ale že se mi líbí ;) Stejně tak si spousta lidí dává na Golfy různý kola od BBS a mohl by jsi říct že takový (nebo hodně podobný) se dávaly jen na Golf IV GTI Jubi ;)

Uživatelský avatar
tetovany
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 08.03.2008 05:07
Bydliště: Connecticut usa
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od tetovany »

swenak píše:Nooo, úpřimně, tyto kola bych si na nic jiné, než GTI nedal, vypadat do bude dobře, to asi jo, ale prostě, jsou to speciál pro GTI a kdekoliv jinde je to takové, no, podivné :-) Jednou jsem to viděl na jinémm než GTI voze první, co mně napadlo by jsi asi nechtěl číst :-) Pravda je, že 99,9% populace neví, k čemu jsou určena, tak je to fuk :-)

v usa ich ma od vyroby aj jetta GLI a vnutrajsky su nie len cierne ale aj sede..
Obrázek
tie prave predavam
Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=HQWkJyjw ... E9B193AC71" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 29.10.2010 11:40
Bydliště: Přibyslav, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od Miro_CZ »

Vypadají taky pěkně na Jettě :) Hlavně ta fotka je moc dobře udělaná ...

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od swenak »

Když já nevím, prostě GTI :-) Ale to je jedno, mám jiný dotaz. Nevíte, kde koupit ventilky na tato kola? Nemají totiž díru kolem těch 11,3mm, jako běžně, ale 7,5mm a koukal jsem na netu a nějak nejde najít. Mám poškozené těsnění a tak mi uniká vzduch :-( Dle ETKA je to snad 1K0601361, ale to zase bude na objednávku a pořádná darda, jak je znám :-)
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 29.10.2010 11:40
Bydliště: Přibyslav, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od Miro_CZ »

Nj mě naštěstí nikdy nic jako nostalgie a podobný věci nebralo takže si na normálního golfa klidně dám GTI kola a k tomu třeba GTI sedačky a masku :D Když by to vypadalo dobře tak bych s tím neměl žádnej problém, že je to z GTI :D
No ventilky bych zkusil v nějakým pneuservisu ne? Nebo mrkni na http://alcar.cz" onclick="window.open(this.href);return false; tam by taky mohli něco mít.

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od swenak »

Tedy, doufám, že Tě s těma GTI věcma na normál Golfu nepotkám, bych dostal infarkt :-))) Ventilky právě nemají v pneuservisu, autokelly taky ne dle WWW.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
Miro_CZ
Řidič
Řidič
Příspěvky: 169
Registrován: 29.10.2010 11:40
Bydliště: Přibyslav, Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od Miro_CZ »

:D To musíš mít infarkt každej den tady na fóru ne? Když se tak koukám tak tady má plno lidí doplňky z GTI na normálním golfu ;)

http://www.izisauto.cz/index.php?view=3 ... ky-na-auto" onclick="window.open(this.href);return false; zkus mrknout sem, tam mají pár ventilků, ale neprolejzal jsem jaký přesně tak třeba budeš mít štěstí :)

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od swenak »

Já radši mo nekoukám :-))) Jednou jsem potkal jednoho s GTI, dojel mně na semaforech, otevřu okna a řikám, tak co, jak to jede. Kluk byl takovej vlažnej, neměl to správné nadšení, jak jsem čekal. Pak zelená a tddddd, tdddd, měl jen masku a kola GTI, ale diesel :-) No tedy, ještě, že neslyšel, co jsem pak říkal :-) Jdu juknout odkaz, díky.
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od swenak »

tak tam taky nic, asi koupim origo a kaslu na to...jinak tady jsem nasel taky zajimavy vyber...http://shop.sedova.cz/bezdusove-ventily/" onclick="window.open(this.href);return false;
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
jirka_22_
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 13.09.2010 00:55
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od jirka_22_ »

-Jakub- píše:E30 má 18" v černé a ta linka je leštěný okraj :wink:
Obrázek
Kde tyhle koupím???

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od -Jakub- »

v replice za pár šupů :)

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od milan.efi »

Zejtra budu mít 18" GTI kola na mojeho Golfa 1,9 TDI 96kw....když čtu jak to bude drncat atp. tak už moc nadšenej nejsem.Hrozně je chci,zatim mam 17" a ještě nejsem úpe rozhodnutej,ale ksou za super prachy a s novýma GoodYearkama.Mám světla dark GTI,přední nárazník origo GTI s plástvema a chtěl bych to právě korunovat i kolama....já vim,spousta lidí řekne že z TDíčka GTI neudělám,ale mně se to prostě líbí!Že budou vypadat skvěle jsem si naprosto jistej,jen nevim vo všechno se změní-spotřeba samozřejmě,víc to bude drncat,větší silou budu muset zatočit,rychleji půjdou ložiska a tlumiče do háje.Ještě nějakej aspekt?Co můžu zničit?Díky za všechny rady!;-)Kola si nechám zapsat do TP,jsem zastánce nepodporovat dopravní policii a pokud možno na autě vše homologovaný a origo VW!
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Uživatelský avatar
-Jakub-
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Těrlicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od -Jakub- »

spotřeba ale i točit se ti bude stejně, šířka pneumatik se ti nezmění

Uživatelský avatar
swenak
Člen klubu
Příspěvky: 3883
Registrován: 20.07.2009 16:42

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od swenak »

a hmotnost kol taky ne, 17" jsou plné, 18" odlehčené a tak jsou +- stejné co do hmotnosti, pokud se nepletu
Golf 6 GTI Edition 35, DSG

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf V GTI jaká je originální barva kol?

Příspěvek od čapik »

swenak píše:a hmotnost kol taky ne, 17" jsou plné, 18" odlehčené a tak jsou +- stejné co do hmotnosti, pokud se nepletu
no, rozdíl tam je a celkem NEzanedbatelný. Ony jsou sice ty 18 odlehčené a lehčí oproti jiným 18kolům, ale 17 je lehčí. Měl jsem obojí, vážil jsem to a rozhodně je 17disk lehčí. Jen už si nepamatuji konkrétní čísla.
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“