Vrzaní ze zadní nápravy

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Jezdim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.05.2012 17:20

Vrzaní ze zadní nápravy

Příspěvek od Jezdim »

Ahoj kluci, potreboval bych od vas poradit. Mam golfika 5ku 1,4 70tis najeto a celkem dobry, jen jsem loni menil kotouce vzadu a vsechny desticky. Jenze posledni pulrok mi zacalo v aute vrzat nekde vzadu vpravo, jako nenamazanej pant nebo stary kanape:). Vrzani se objevuje nepravidelne, ale v poslední době čím dál častěji a hlasitěji. Je to jakoby od praveho zadniho kola, spis po zahrati auta, uplne nepravidelne, vyprovokuje to nekdy levotociva zatacka obcas i prohoupnuti auta na nerovnosti nebo rejd pri zpatecce pri parkovani. Bohuzel se to projevi az po par kilometrech a spis po divocejsi jizde a s nalozenym kufrem, takze v servisu to neslysi. Nechal jsem zkontrolovat a vycistit brzdy protoze vpredu obcas zapiskaj, zkontrolovat tlumice, ale nepomohlo to. Ted nevim co s tim, muzou to byt silentbloky (ale to by asi v servisu poznali), nebo ze by nejak kotouc brnkal o kolo, anebo co by to mohlo byt. Bojim, ze mi zacnou vymenovat jednu soucastku po druhy a problem se nevyresi a jeste se nedoplatim :| .

Diky moc za pomoc

Uživatelský avatar
HONEY
Pilot
Pilot
Příspěvky: 781
Registrován: 08.03.2009 17:29
Bydliště: K.VW. kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Vrzaní ze zadní nápravy

Příspěvek od HONEY »

Já bych to viděl možná na gumu na stabilizátoru.

Jezdim
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 24.05.2012 17:20

Re: Vrzaní ze zadní nápravy

Příspěvek od Jezdim »

Díky moc,a mohlo by takovy vrzani v zatacce zpusobit i nejaký tření na brzdach vzadu,nebo je to blbost? Budu rad za každý další nápady:)

rogin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 26.07.2012 20:18

Re: Vrzaní ze zadní nápravy

Příspěvek od rogin »

Ahojky, mám stejný problém. Servisák z VW mi řekl, že je to na 99% tlumič. Není nefunkční, jenom vrže :-/. Mě to dělá jak prázdně tak plné...... je to pořád......
VW G5 tdi 1,9 115 tisíc
Pokud budeš vědět více napiš púls na email ... najsel-zavinac-najsel.cz

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“