pokec o PNEU

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

SIRDO - mě by zajímalo, pokud by ty P7 vyhráli test v automotorsportu aji v Autobildu, a v Adacu by propadli, co bys nám tu psal. JAkože Adacu se nedá věřit, protože je to jenom ADAC, ale AMS a Autobild, jsou tak bohatý časopisy že si můžou dovolit, lepší technické vybavení na měření.... :lol: :lol:
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Ondrej
Pilot
Pilot
Příspěvky: 700
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej »

Ty P7 jsou super gumy. Jedinej nedostatek je podle mě jak ty gumy vypadaj. Jsou hodně vypouklý a dezén taky zrovna oku nelahodí. :?

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

Benne píše:
sirdo píše:skus si este raz precitat moj prispevok, aby si pochopil aku sprostost si tu napisal. ja som nedostal pretacavy smyk. ked som z asfaltky vpalil na to mokre drevo zo zakruty cele auto malo tendenciu klzat sa do boku, nie ze mi ustrelil zadok...
o tom pisani sprostosti by som v tvojom pripade pomlcal :roll:
niekto sa tu urazil :roll: ...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

Martin IV. píše:SIRDO - mě by zajímalo, pokud by ty P7 vyhráli test v automotorsportu aji v Autobildu, a v Adacu by propadli, co bys nám tu psal. JAkože Adacu se nedá věřit, protože je to jenom ADAC, ale AMS a Autobild, jsou tak bohatý časopisy že si můžou dovolit, lepší technické vybavení na měření.... :lol: :lol:
velmi vtipne, len ti usiel maly detail, ze ja som kupoval na zaklade vysledkov ADACu a keby tam vyhrala ina guma, tak ju mam na kolesach. skus trochu rozmyslat skor ako sa budes snazit byt "vtipny"...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

Ondrej píše:Ty P7 jsou super gumy. Jedinej nedostatek je podle mě jak ty gumy vypadaj. Jsou hodně vypouklý a dezén taky zrovna oku nelahodí. :?
ako som uz tu skor pisal ja som nekupoval gumy na efekt, aby som mohol parkovat s kolesami vytocenymi na max a ukazovat "sportovu" vzoku dezenu, ale aby prva jarna dazdova prehanka nezmietla moje auto z cesty...

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

sirdo píše:
Martin IV. píše:SIRDO - mě by zajímalo, pokud by ty P7 vyhráli test v automotorsportu aji v Autobildu, a v Adacu by propadli, co bys nám tu psal. JAkože Adacu se nedá věřit, protože je to jenom ADAC, ale AMS a Autobild, jsou tak bohatý časopisy že si můžou dovolit, lepší technické vybavení na měření.... :lol: :lol:
velmi vtipne, len ti usiel maly detail, ze ja som kupoval na zaklade vysledkov ADACu a keby tam vyhrala ina guma, tak ju mam na kolesach. skus trochu rozmyslat skor ako sa budes snazit byt "vtipny"...
já vím :D , a proč si myslíš že ADAC má nejobjektivnější testy, když další dva to celkem vyvrátily? Mně je šumafuk co si kupuješ, ale troubit tu do světa že je nejlepší a to jen na základě test ADACU je blbost.

Jinak už bych tu diskusi ukončil, co říkáš?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

Souhlas s ukončením. Je patrné, že Sirdo jiný názor nebere. Tak mu ty P7čky přejme, ať mu slouží. :wink:

2 Sirdo: Kolik ti ADAC platí? :lol: (joke :wink: )

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

molczik píše:Souhlas s ukončením. Je patrné, že Sirdo jiný názor nebere. Tak mu ty P7čky přejme, a mu slouží. :wink:

2 Sirdo: Kolik ti ADAC platí? :lol: (joke :wink: )
50 EUR za post. preco sa pytas? :D ...

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

sirdo píše:
Benne píše: o tom pisani sprostosti by som v tvojom pripade pomlcal :roll:
niekto sa tu urazil :roll: ...
nie neurazil, len ma udivuje hlupost a detinskost niektorych ludi, tot vse. Tak ako pisal Martin, posudzovat gumu podla jedneho tesu a potom tvrdit ze je suverenne najlepsia v tomto rozmere , tak to uz je mimoriadne trapne, detske a hlupe. Nejde mi o tvoju gumu, ale o to ako sa spravas. Kludne to ukoncime,myslim ze ludia si na teba nazor uz spravili, nezhorsuj si to...

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

Martin IV. píše:
sirdo píše: velmi vtipne, len ti usiel maly detail, ze ja som kupoval na zaklade vysledkov ADACu a keby tam vyhrala ina guma, tak ju mam na kolesach. skus trochu rozmyslat skor ako sa budes snazit byt "vtipny"...
já vím :D , a proč si myslíš že ADAC má nejobjektivnější testy, když další dva to celkem vyvrátily? Mně je šumafuk co si kupuješ, ale troubit tu do světa že je nejlepší a to jen na základě test ADACU je blbost.

Jinak už bych tu diskusi ukončil, co říkáš?
lebo nemozno dat na jednu uroven test robeny firmou, ktora sa tym zivi a nemoze si dovolit ziadne faux pau a test nejakeho motoristkeho casopisu...

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od molczik »

sirdo píše:
Martin IV. píše: já vím :D , a proč si myslíš že ADAC má nejobjektivnější testy, když další dva to celkem vyvrátily? Mně je šumafuk co si kupuješ, ale troubit tu do světa že je nejlepší a to jen na základě test ADACU je blbost.

Jinak už bych tu diskusi ukončil, co říkáš?
lebo nemozno dat na jednu uroven test robeny firmou, ktora sa tym zivi a nemoze si dovolit ziadne faux pau a test nejakeho motoristkeho casopisu...
...který je jeden z nejrespektovanějších v Evropě a rovněž si žádné faux pax dovolit nemůže.

To se takhle tady můžete hádat do nekonečna. :wink:

Uživatelský avatar
sirdo
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2203
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirdo »

ked myslis...

Uživatelský avatar
durosko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 160
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra, 0905855499
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od durosko »

Benne píše:Dunlop SP Sport 9000 ... o tych pocujem len v dobrom... eagle F1 mozes po jednej sezone hned zahodit... SP Sport FM nepoznam a tie uniroyal zevraj nic moc...
no ja ich mam uz druhú sadu a možem povedať že su fest hlučné a tieto japonské co som kupil cez hej.sk sa derú ako divé. Tie nemecke boli naozaj good. Ale je to hlučná pneu.

Uživatelský avatar
čapik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2414
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od čapik »

durosko píše:
Benne píše:Dunlop SP Sport 9000 ... o tych pocujem len v dobrom... eagle F1 mozes po jednej sezone hned zahodit... SP Sport FM nepoznam a tie uniroyal zevraj nic moc...
no ja ich mam uz druhú sadu a možem povedať že su fest hlučné a tieto japonské co som kupil cez hej.sk sa derú ako divé. Tie nemecke boli naozaj good. Ale je to hlučná pneu.
a teď jsi myslel které?
My fast doesn´t like hondas * * * * *

Uživatelský avatar
Benne
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3706
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pri BratislaVWe :)

Příspěvek od Benne »

Martin IV. píše:
durosko píše: no ja ich mam uz druhú sadu a možem povedať že su fest hlučné a tieto japonské co som kupil cez hej.sk sa derú ako divé. Tie nemecke boli naozaj good. Ale je to hlučná pneu.
a teď jsi myslel které?
tiez som z toho jelen :lol:
Martin ty mas ake gumy letne ? jazdis myslim docela dost a mas tiez nizkoprofilove, tak hod nejake skusenosti.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“