Sportovni pruziny

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
thomashofous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 12.12.2010 15:08
Bydliště: Severní Čechy

Sportovni pruziny

Příspěvek od thomashofous »

Zdarec,jezdi tu nekdo na Gtickovem podvozku a sportovnich pruzinach?Mam na Tdicku podvozek z Gticka a chci to jeste o neco dat dolu,ale sportovni podvozek nechci,nechci zadnou tvrdarnu ani brutalni snizeni :) ..Proto bych rad koupil kvalitni pruziny jako jsou treba HR,ale treba mi to vyvratite :-D..

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Sportovni pruziny

Příspěvek od VWshop.cz »

Nic proti tomu, jen dodrž to, že snižuj do 40mm a kupuj pružiny pro svoje auto podle zatížení náprav.
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

VWshop.cz
Člen klubu
Příspěvky: 671
Registrován: 05.04.2012 19:00

Re: Sportovni pruziny

Příspěvek od VWshop.cz »

Obecně pokud jdeš cestou lepení komponent tak je úplně jedno co lepíš. Neexistuje něco jako "dobré" pružiny. Existují drahé a levné. U toho když slepíš nějakou pružinu a tlumič, tak nikdy nevíš co z toho vypadne, ať jedna komponenta bude sebelepší.
Jezdíš ve VW a neznáš VWshop.cz?

thomashofous
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 12.12.2010 15:08
Bydliště: Severní Čechy

Re: Sportovni pruziny

Příspěvek od thomashofous »

Tak preci jen je rozdil kdyz koupim pruziny od Jomu a od HRka treba,ale jasne,nikdy to nebude uplne sladeny komplet,jako kdyz se da komplet podvozek....Jen me zajima jestli na pruzinach tady nekdo jezdi,nerad bych mel hopajici se baarku :yahoo: .....

chipmann
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 47
Registrován: 13.12.2009 18:22

Re: Sportovni pruziny

Příspěvek od chipmann »

Určitě kup něco osvědčeného mám sice jen rs ale mám tam original tlumiče (nove) a pružiny eibach a spokojenost není to kostitras a o něco lépe to i sedí...

Uživatelský avatar
milan.efi
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 208
Registrován: 02.10.2008 18:51
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovni pruziny

Příspěvek od milan.efi »

Vcera jsem namontoval na svy pruziny H&R z Golfu V R a max spokojenost.Mam taky TDI a mel jsem pruziny z GTI a ted tyhle.Jsou krasne mekky a auto slo dolu predek o 2,4 cm a zadek o 7mm oproti origo pruzinam TDI :) Zustal puvodni komfort,jen to trochu jakoby ztuhlo.Auto krasne drzi a nedrnca to jako motokara.
VW Golf V 1,9 TDI GTI look

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“