Jake tycky stabilizatoru pri snizeni vozidla.

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
VWGOLF5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.05.2011 14:56

Jake tycky stabilizatoru pri snizeni vozidla.

Příspěvek od VWGOLF5 »

Zdravim potreboval bych poradit jake a kde koupit stavitelne tycky stabilizatoru na G5 2,0tdi bkd mam to snizene cca 6cm a utrhnul se mi drzak tycky na tlumici tedka mam novy tlumice a chci tomu predejit, jsou potreba kratsi nebo delsi? Diky za radu.

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Jake tycky stabilizatoru pri snizeni vozidla.

Příspěvek od Phob »

A co máš za podvozek? Předpokládám že asi TA-Technix co? Už se to tady řešilo, že se někomu taky utrhly držáky na tlumiči. No já mám taky TA-Technix, už asi třetím rokem, snížený o cca 8cm a zatím se mi nic neutrhlo a mám origo tyčky stabilizátoru, tak nevím... Ale jinak se dělají tyto tyčky ;) http://vwshop.cz/19215-sada-stabilizito ... chnix.html" onclick="window.open(this.href);return false;

VWGOLF5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 01.05.2011 14:56

Re: Jake tycky stabilizatoru pri snizeni vozidla.

Příspěvek od VWGOLF5 »

Urvalo se to u Joma, vyreklamovali mi to v escapu6 a dali mi novej rikali ze by to melo samozrejme vydrzet i normalni original tycky stabilizatoru, prasknul mi samozrejme ten u ridice jako dalsim x-ostatnim, ukazovali mi u weitecu a u kw jak to maj krasne vyztuzeny ten drzak tycky stabilizatoru a to jom vubec nema, ja mam tu jednu tycku uz bez gumicky je videt jak je plna pisku a asi bude uz v haji protoze pri jizde rovne kdyz jsou naky hupy tak tam nak loupe tak doufam ze to bude tou tyckou.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“