Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
martinholy15
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 16.04.2014 17:59

Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Příspěvek od martinholy15 »

Zdravím vás, zo zvedavosti a teraz viem ze aj z hlúposti som si v Rj ABS spustil základné nastavenie testu funkcie ESP.
Postupoval som podla visu, teda slalom som na brzdu kým sa nerozblika ESP, jazda cca 20 kmh rovno, potom otočka doprava, otočka doľava a znovu rovno. Bohužiaľ kontrolka ABS stále svieti a chyba "01486 test funkce systému aktivován“, ktorá sa nedá zmazať.
Pomôžte ako ten test korektne dokončiť.
Dnes som polhodinu kruzil po parkovisku a nič...

Uživatelský avatar
scheni
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 237
Registrován: 10.03.2008 19:26
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Příspěvek od scheni »

ahoj, mel jsem stejny problem.

Vyresilo to parkoviste u Tesca. Dupnout na brzdy, rozblika se ESP potom jsem se rozjel 30kmh, kousek rovne, potom ostra prava skoro dokola a potom ostra leva uplne dokola a kontrolky zhasly.

Pokud nepujde, tak prehod poradi zatacek ( uz si to presne nepamatuju)

Povedlo se mi to napoprve :-)
současnost:
VW Touran Goal
2.0 TDi PD BMM 103 kW, 7 míst, klasický rodinka vůz
pokec o autě http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 4#p3110814" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Příspěvek od Phob »

Hehe, s kontrolkou ABS jsem taky poprvé bojoval, nakonec jsem se na to vykašlal protože už jsem na to neměl nervy. Další den jsem jel na nákup a když jsem dojel zpět, tak kontrolka nesvítila, asi jsem měl haluz a po cestě jsem měl vhodnou kombinaci zatáček mezi kruháči :D

bob 61
Řidič
Řidič
Příspěvky: 111
Registrován: 10.03.2009 18:39
Bydliště: ostrava

Re: Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Příspěvek od bob 61 »

zdravim :D jelikoz jsem mnel steny problem sviti nesviti nakonec to dopadlo Vymena rj ABS sehnal jsem starsi snad bude vše ok kdyz tak napis poradim co ajak je to drbacka ale da se to doma zvladnout :good: :drinks:PS Ostrava

Uživatelský avatar
freek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 374
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: Chyba - 01486 test funkce systému aktivován

Příspěvek od freek »

Mě se taky nedařilo dokončit test, pomohlo nakodovat jednotku o kousek jiné číslo, ujel jsem 2 km a pak jsem jí nakodoval na spravnou hodnotu a rozjel jsem se leva a prava a šup test byl dokončen.
No smoke No Fun with my Golf one.

http://www.speedtest.net/result/686588987.png" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“