Sportovní podvozek Golf variant

Podvozky, kola, nápravy, brzdy, pneu...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
WareWulf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.03.2016 19:36

Sportovní podvozek Golf variant

Příspěvek od WareWulf »

Zdravím, mám poněkud složitější dotaz, snad se doberu odpovědi...

Koupil sem Golf variant ve výbavě sportline, výroba 2007, motor 1.4 TSI (103kw), s autem se jezdí moc pěkně, je poměrně dost tvrdé a výborně sedí na silnici. Na netu sem se dočetl, že do něj šlo přikoupit sportovní podvozek. Mám podezření, že tam bude, nicméně auto je dotažené z Německa, takže ve velkém techničáku moc info není. Zajel sem tedy do autosalonu, že budu hledat podle VIN kódu, ale také mi moc nepomohli.

Podle "rodného listu" mam tlumení zadní - sportovní, ale o předním ani slovo...

Proto se ptám, neví někdo, jak na to přijít, kromě rozebrání náprav a hledání dílů podle čísel???

Taky sem se dočetl, že sportovní podvozek sníží tenhle golf "jen" o 15mm, takže to taky zrovna moc nepoznám...

Díky za odpovědi

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2867
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Sportovní podvozek Golf variant

Příspěvek od Peťas »

V ETKA se u dílů nedočteš, jestli je to "sportovní" podvozek. Je to tam rozdělené do několika "okruhů" pérování a váhových skupin. Ale pokud máš sportovní podvozek vzadu, tak je určitě i vepředu. A jestli tě to uklidní, tak u mého GTI je v seznamu výbavy taky uvedený sportovní podvozek pouze u zadní nápravy. :wink:

A k čemu Ti to vlastně je? Pokud chceš objednat nějaké nové díly, tak podle VINu ETKA vyhodí stejně jenom to co tam má být.
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

WareWulf
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 04.03.2016 19:36

Re: Sportovní podvozek Golf variant

Příspěvek od WareWulf »

Díky :D

No k čemu mi to je, rád vím, co mám. Podle popisu v bazaru ani oni nevěděli, co vlastně mají a vzhledem k jízdním vlastnostem sem prostě začal pátrat, co vše to vlastně umí a má...

Což mě přivedlo až sem v naději, že se dozvím více, jelikož je to (na to, že je kombík) neskutečně zábavné svezení :D

Uživatelský avatar
keeper7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 12.11.2010 11:52

Re: Sportovní podvozek Golf variant

Příspěvek od keeper7 »

Jdi na stranku
http://igorweb.org/equidec.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

a tam zadej vsechno co mas na stitku v kufru nebo v servisni knizce.

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a kola“