Připojení autorádia RCN210

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Jakub Bílek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.07.2017 17:36

Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od Jakub Bílek »

zdarec,
koupil jsem si nové autorádio, jenže je tam jiný konektor a já nevím jaký mám koupit. v autokelly není nikdo schopen mi poradit.
a taky jsou mi divné ty antény. z auta mi trčí dva švonce ale na novém rádiu je jenom jeden konektor, ale dá se to tam připojit. bude to hrát jenom s jednou anténou?



Obrázek

Díky za vaše rady

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od tornado1 »

nutná redukce a připojit cany na can komfort
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jakub Bílek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.07.2017 17:36

Re: Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od Jakub Bílek »

tornado1 píše:nutná redukce a připojit cany na can komfort
A jak se ta redukce jmenuje? to CAN to je nějaká sběrnice a rádio je nutné připojovat ke CANu proč

Dík

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14719
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od tornado1 »

Každé origo rádio je připojeno na Can, jenom ten který tam je teď není ten správný
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Jakub Bílek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 25.07.2017 17:36

Re: Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od Jakub Bílek »

tornado1 píše:Každé origo rádio je připojeno na Can, jenom ten který tam je teď není ten správný
Dobře, a připojím si to já jakožto elektrikář sám když budu vědět které dráty to jsou?
A ta redukce se jmenuje jak?

benisek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 15.07.2017 16:53

Re: Připojení autorádia RCN210

Příspěvek od benisek »

Dokážete někdo poradit ? Do golfíka jsem si nechal namontovat nové rádio , původní které jsem tam měl již od zakoupení - RCD 210 - jsem na doporučení servisu VW vyndal s tím , že až ho tam přivezu tak mi podle WIN auta a výrobního čísla rádia dají kód , ale když jsem radio přivezl do servisu mi technik sdělil , že musí být namontované v autě aby zjistil ten kód a že se omlouvá. Jde nějak jinak zjistit ten kód aniž bych musel nové vyndat a zase tam dát to staré ?

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“