držák parkovacích lístků

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
tdk35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.08.2008 15:39
Bydliště: Ostrava

držák parkovacích lístků

Příspěvek od tdk35 »

Ve své staré Octávce jsem měl na levém A sloupku takový průhledný plastový držák na parkovací lístky ap. V mém novém Golfu V nic takového není a přiznám se, že mi to chybí (když park. lístek jen tak položím na přístrojovou desku a otevřu za větru dveře, tak kolikrát ten lístek honím po celém autě). Nemáte někdo tip, kde by se dalo něco takového sehnat?

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: držák parkovacích lístků

Příspěvek od maweric »

tdk35 píše:Ve své staré Octávce jsem měl na levém A sloupku takový průhledný plastový držák na parkovací lístky ap. V mém novém Golfu V nic takového není a přiznám se, že mi to chybí (když park. lístek jen tak položím na přístrojovou desku a otevřu za větru dveře, tak kolikrát ten lístek honím po celém autě). Nemáte někdo tip, kde by se dalo něco takového sehnat?
taky bych chtěl, ale do GIV :mrgreen: myslím že to musí být i se sloupkem, páč je to jen kus plastu nastrčenej v tom sloupku v takových drážkách, ale když není držáček, nejsou drážky :?

tdk35
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 27
Registrován: 12.08.2008 15:39
Bydliště: Ostrava

Re: držák parkovacích lístků

Příspěvek od tdk35 »

maweric píše: taky bych chtěl, ale do GIV :mrgreen: myslím že to musí být i se sloupkem, páč je to jen kus plastu nastrčenej v tom sloupku v takových drážkách, ale když není držáček, nejsou drážky :?
Nemusí to být stejné, stačí tip na něco se stejnou funkcí.

Uživatelský avatar
maweric
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3610
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: držák parkovacích lístků

Příspěvek od maweric »

tdk35 píše:
maweric píše: taky bych chtěl, ale do GIV :mrgreen: myslím že to musí být i se sloupkem, páč je to jen kus plastu nastrčenej v tom sloupku v takových drážkách, ale když není držáček, nejsou drážky :?
Nemusí to být stejné, stačí tip na něco se stejnou funkcí.
tak to mně jedině napadaj takový ty slídy, co se nalepí oboustranou lepenkou na oknu a jsou u nich i parkovací hodiny, ale to je hnus :roll:

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: držák parkovacích lístků

Příspěvek od jozef.79 »

nema niekto fotku A stlpika bez tapaciru? ak by tam bolo miesto tak by sa dal pouzit napr. aj ten plast z OIIky

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“