výdech ventilace

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
Uživatelský avatar
DK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

výdech ventilace

Příspěvek od DK »

Ahoj,
když jsem chtěl vytáhnout rádio a vytahoval jsem ten středový výdech ventilace, tak mi dovnitř zapadaly 2 části z těch středových manžetek. Nevíte, jak to nejjednodušeji vytáhnout, nebo kde sehnat nový ten střed, popřípadě kolik to stojí? Děkuji
DK

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: výdech ventilace

Příspěvek od S7rny »

DK píše:Ahoj,
když jsem chtěl vytáhnout rádio a vytahoval jsem ten středový výdech ventilace, tak mi dovnitř zapadaly 2 části z těch středových manžetek. Nevíte, jak to nejjednodušeji vytáhnout, nebo kde sehnat nový ten střed, popřípadě kolik to stojí? Děkuji
DK

Měl jsem stejný problém ... ten střed se sehnat nedá(aspon mě se to nepodařilo),musíš koupit celý výdech za cca 900kč :? Tolik za to chtěli v německu ...
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Uživatelský avatar
DK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: výdech ventilace

Příspěvek od DK »

a mam tam tu lamelku asi nechat, ne? Neudělá to tam nějaký bordel, nezničí to něco?

Uživatelský avatar
S7rny
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 02.09.2008 13:42
Bydliště: Žatec

Re: výdech ventilace

Příspěvek od S7rny »

S7rny píše:
DK píše:Ahoj,
když jsem chtěl vytáhnout rádio a vytahoval jsem ten středový výdech ventilace, tak mi dovnitř zapadaly 2 části z těch středových manžetek. Nevíte, jak to nejjednodušeji vytáhnout, nebo kde sehnat nový ten střed, popřípadě kolik to stojí? Děkuji
DK

Měl jsem stejný problém ... ten střed se sehnat nedá(aspon mě se to nepodařilo),musíš koupit celý výdech za cca 900kč :? Tolik za to chtěli v německu ...
oprava ... kupoval jsem vlastně dva ... takže jeden stál 22€ cca 580kč
Jestli to může nadělat nějakou neplechu to ti nepovím :| Já to raději vyměnil ikdyž to bylo spíš z estetického hlediska no :)
současnost: VW PASSAT B8 2.0TDI 110kW :-)
minulost: VW PASSAT 3C 2.0TDI CR :-(
minulost: VW GOLF V 1.9TDI PD :-(

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“