Zobrazování parkpilotu na displeji autorádia

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Odpovědět
dvader
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.06.2008 10:00

Zobrazování parkpilotu na displeji autorádia

Příspěvek od dvader »

Mám následující dotaz:

Mám Golfa vyrobeného v prosinci 2008 s rádiem RCD510 (barevný dotykový displej) a parkpilotem. V příručce mám napsáno, že dle modelu umí parkpilot ztišit rádio nebo zobrazit symbol vozu na jeho displeji. Bohužel ani jedno nefunguje...
V okamžiku, kdy jsem auto objednával, tak v konfiguračním paketu možnost o zobrazení na displeji rádia nebyla. Nicméně cca 14 později už to tam bylo s poznámkou, že auto musí mít rádio RCD510, což mám.
Ptal jsem se v servisu, jestli by to nešlo zapnout. Bohužel nebyli moc ochotní a řekli mi, že nemám to správné rádio...

Nevěděli byste, zda-li by to mělo jít zapnout? Vím, že asi budete potřebovat přesný model rádia a verzi řídící jednotky - jak to zjistím?

Díky moc!

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazování parkpilotu na displeji autorádia

Příspěvek od jozef.79 »

Ak máš VAG urob diagnostiku celeho systému a posli mi log, mrknem sa na to.. Pre fungovanie je potrebne mat vhodnu GW jednotku a novu generaciu parkovacich snimačov OPS, a samozrejme nakodovat ....

p.s. to čo ti v servise povedia neber az tak tazko.. oni sa zle vyjadrili .. nie radio to nevie, ale oni nevedia preco to nejde.. co by si chcel ak su tam taki ludia co ledva skoncili uciliste a funguju systemom farba na farbu, CEST VINIMKÁM (ale je ich ako šafránu)

Ja som si chcel v aute dorobit niekolko veci - a odpoved bola neda sa vobec.. a cuduj sa svete ono to ide.. len staci si to lepsie pozriet a trosku sa vyznat v komunikacii

dvader
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 19.06.2008 10:00

Re: Zobrazování parkpilotu na displeji autorádia

Příspěvek od dvader »

Bohužel VAG nemám, není tu někdo z Prahy nebo blízkého okolí (od Prahy 6), kdo by byl ochoten to VAGem projet?
Díky

Uživatelský avatar
jozef.79
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 15.12.2007 11:25
Bydliště: SR - BJ / CZ - Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zobrazování parkpilotu na displeji autorádia

Příspěvek od jozef.79 »

skús chiptuner-a

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“