palubny pocitac...dalsia otazka

Sedačky, volanty, palubní desky, elektro...

Moderátoři: čapik, -Jakub-

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: palubny pocitac...dalsia otazka

Příspěvek od dream7000 »

presne ako piše jozef, tadial natiahneš kablik do interieru a si rovno za prístrojovkou, daš dolu len maly kryt na spodnej časti vyskrutkuješ 2 šroby čo držia budíky a vyberieš ju von, konektor ostane nacvaknutý na hlinikovom ráme, aj ten musiš vybrať, odistiť a zastrčiť tam kablik s PINom a zase zaistiť a poskladať nazad.....pojdem sa dnes schválne pozrieť či sa dá dostať do interieru tak ako myslíš ty, už mám V doma.....ahoj

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: palubny pocitac...dalsia otazka

Příspěvek od dream7000 »

na obrazku vidno konektor na budíky.....erik 1 neviem ako by si ho tam napinoval, popod predne sklo...
Přílohy
IMG_4741.jpg

Uživatelský avatar
erik_1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 110
Registrován: 14.10.2009 18:07
Bydliště: Košice , SR

Re: palubny pocitac...dalsia otazka

Příspěvek od erik_1 »

no tak Dream...nebud na mna zly...vsak ja som len citoval z toho pdf...vsak ja som tvoj kamarat :)
Tha v mojom druhom aute som uz zbehly...viem co a kde jaky konektor...ale do Golfa sa bojim supat...bo daco pojebem a budem spokojny...preto sa tolko pytam...a nakoniec to aj tak dam urobit cloveku co to vie...a je budem len sersan podavat :)



Dakujem....
Volkswagen Golf V 1,6 75kW , r.v. 2005

Katovac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 56
Registrován: 19.12.2007 10:19
Bydliště: Kosice
Kontaktovat uživatele:

Re: palubny pocitac...dalsia otazka

Příspěvek od Katovac »

Caute :wink: ,
no ked som ho pisal tak som ani nepomyslel aj na taku varianku ako tu bolo spomenute :) ale to je jedno. Fakt je tak ako pisu borci ci si vyberies jeden alebo druhy postup tahania kablu z motorovej casti do interieru, tak ci tak potrebujes dat budiky dole a vopchat ten pin do toho velkeho konektora :wink:

Borci este raz sorry za nedokonaly navod. Dufam ze nabuduce to bude dokonalejsie 8)

Uživatelský avatar
dream7000
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1444
Registrován: 16.01.2008 18:29
Bydliště: Námestovo, Orava

Re: palubny pocitac...dalsia otazka

Příspěvek od dream7000 »

erik ja ti chcem len poradit, aby si sa netrapil, kablik natiahnes najlepsie popod baterku, das to tam prec a uvidis taku plastovu kolajku kde idu kable do interieru, ja som ten kablik prilepil paskou na zvaraci drôt a šup s nim do interieru a tam nad pedalmi som ho našiel a už bol hore za budíkmi a zrovna tak som si urobil s tym kablikom aj kablovacku na predne hmlovky a spolu som to tade tahal.....no a nepo.....som nič.....tak nemaj strach, chce to len par šalok kavy a kľud... :D a Katovac tvoj navod je super :wink:

Odpovědět

Zpět na „Interiér + Elektro“